Варна<+> 03.07.2025 09:41 Снимка: ДНЕС+
Пътник удари шофьорка на градския транспорт във Варна
Пътник удари шофьорка на градския транспорт във Варна. Нападението се е случило, докато автобусът е бил в движение и като по чудо не се е стигнало до по-сериозни последствия. Жената, която е управлявала автобуса, е с травми по лицето, а след като я удря, мъжът побягнал в неизвестна посока.
„На спирката в кв. „Владиславово” имаше спряна кола на спирката. Свирнах й, човекът ми вдигна ръка и се дръпна назад. Спрях, за да слязат пътниците и потеглих. Един от тях обаче започна да ми се кара, че сме били станали много важни, откакто са ни вдигнали заплатите, всичко ни било криво. Започна да ме обижда. Не реагирах по никакъв начин в началото. Накрая не издържах и му направих забележка. Той агресира, изправи се, тръгна към мен и ме удари. Набих спирачки. Първите секунди не осъзнах какво се случва. Той продължи да ме обижда, отвори си сам вратата, слезе и избяга. Отсреща имаше патрулка и може би видяха какво се е случило и са реагирали. Аз бях в шок”, обясни потърпевшата Кристина Маринова в ефира на Нова телевизия.
„След подаването на сигнала, мъжът е установен и задържан за 24 ч. Той е на 35 години, не е криминално проявен и не е известен на полицията”, каза гл. инсп. Васил Начев, началник сектор „Охранителна полиция” към Трето районно управление в града.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:33 Пет американски „летящи цистерни“ са уцелени от ирански ракети в Саудитска Арабия
- 15:25 Нейнски витиевато: България е по-добре в сравнение с други държави с доставките на газ и петрол
- 15:21 "Гардиън": Иран е отхвърлил две предложения на Тръмп за примирие
- 15:14 Гръцки танкер е атакуван от "неизвестен обект" в Черно море
- 15:11 Проф. Боян Дуранкев: Радеви неволи - армия без програма. Сурикати в листите?
- 15:00 Опозицията на режима: Моджтаба Хаменей е в кома. Не знае, че има война и е станал върховен лидер
- 14:56 Борисов на Солниците край Провадия: Това е един от най-ценните археологически обекти в цяла Европа
- 14:50 Не раждаемостта, а високата смъртност била причината за демографската криза