Варна<+> 24.01.2022 11:21 Снимка: ДНЕС+
Първоначална цена 15 лв. – НАП се опитва да продаде конска каруца
Прелюбопитна оферта се подвизава в сайта за продажби на НАП. Там в графа „Превозни средства“ се намира конска каруца, която чака своя нов собственик.
Търгът ще се състои утре, а крайният срок за подаване на оферти е бил до 19 януари. Първоначалната цена е 15 лв., а за да докажат сериозните си намерения, кандидат-купувачите е трябвало да внесат 3 лв. гаранция.
От описанието на каруцата, която данъчните са видели смисъл да изземат от някой очевидно беден човек и да я пуснат на търг, става ясно, че е без канати и с гумени колела. Огледи е можело да се правят в началото на миналата седмица преди да се премине към тайното наддаване.
Освен това щастливите нови собственици ще трябва да си приберат каруцата от с. Горен чифлик, Варненско. /tribune.bg

Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 15:16 САЩ и Израел удариха остров Харг – главният петролен терминал на Иран (ВИДЕО)
- 15:14 Съветът за мир на Тръмп даде краен срок на "Хамас" да се разоръжи
- 15:07 Вицепрезидентът на САЩ пристигна в Унгария
- 14:59 Пезешкиан: Аз и 14 милиона иранци сме готови да пожертваме живота си за Иран
- 14:52 Янкулов внася искане за дисциплинарно производство срещу Емилия Русинова
- 14:50 Мелания Тръмп към децата в Иран на Великден: Бием се за вашето бъдеще
- 14:44 Турция откри транзитен коридор за стоки от Саудитска Арабия като алтернатива на Ормузкия проток
- 14:37 Пускат допълнителни автобуси във Варна в нощта срещу Великден