Варна<+> 05.11.2024 11:58 Снимка: ДНЕС+
Община Варна обяви конкурс за директор на ОП „Спорт – Варна“
Документи за участие се приемат най-късно до 17:30 часа на 5 декември
Община Варна обяви конкурс за директор на Общинско предприятие „Спорт – Варна“. Минималните и специфични изисквания за заемане на длъжността са степен на завършено образование – магистър, в спортна, стопанска или друга професионална област и 3 години професионален опит.
Конкурсът за заемане на длъжността ще се проведе в три етапа, които включват допускане по документи, защита на концепция на тема „Управление и развитие на ОП „Спорт-Варна“ за тригодишен период“ и интервю.
Директорът на Общинско предприятие „Спорт – Варна“ има задължения да организира и управлява дейността на предприятието съобразно действащото законодателство, решенията на Общински съвет - Варна и заповедите на кмета на общината и да го представлява пред контролните органи.
Участието в конкурсната процедура изисква писмено заявление до кмета на Община Варна за участие в конкурса, като задължително се посочват телефон и e-mail за кореспонденция с кандидата.
Документите за участие в конкурса се подават в Център за административно обслужване на адрес: Община Варна бул. „Осми приморски полк“ № 43, лично от кандидатите или техни упълномощени представители в срок до 17:30 ч. на 05.12.2024 г. За допълнителна информация: Дирекция „Управление на човешките ресурси и административни услуги“, телефон: 052/820 294, лице за контакт: Преслава Димитрова.
Списъците на допуснатите и недопуснатите кандидати и всички съобщения във връзка с конкурса се обявяват на интернет страницата и на информационното табло на Община Варна в регламентираните от законодателството срокове.
За повече информация на адрес: https://www.varna.bg/bg/2651
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:05 Активни свлачища застрашават важни сгради в Тутракан, започва евакуация
- 16:55 Криминален журналист: Течението на Ивайло Калушев е извращение на будизма
- 16:45 Нидал Алгафари: Би било правилно Йотова да избере жена за служебен премиер
- 16:32 Цветлин Йовчев: Трудно е да се каже дали зад убийствата в „Петрохан“ стои секта
- 16:21 НАП е извършила 6882 проверки за необосновано увеличение на цените
- 16:10 Калин Стоянов след решение на ВКС, намалило годините затвор за убиец на пътя: Позор!
- 16:00 Доналд Тръмп: Много добри преговори по въпроса за Русия и Украйна
- 15:48 Франция и Румъния разбиха мащабна мрежа, "изпрала" над 300 млн. евро от наркотрафик