Варна<+> 28.06.2025 12:24 Снимка: ДНЕС+
Мария Илиева тази вечер на сцената на "Аспарухово пее и танцува"
Тази вечер от 21 часа Мария Илиева ще изпълни любими хитове на сцената на фестивала „Аспарухово пее и танцува 2025“, който се провежда в парка в кв. Аспрарухово.
Днес е третият ден от фестивала, който е с вход свободен, а освен вечерните концерти под открито небе фест зоната предлага изкуство, спорт, забавления за деца, както и кулинарни изкушения.
В днешната програма от 11 часа има детски фолклорен концерт.
От 16 часа на сцената ще видим малките таланти от кв. "Аспарухово"
От 18:30 часа е концертът "Завило се вито хоро", а от 21 часа е кулминацията на вечерта.
В неделя вечер на сцената ще видим Стефан Вълдобрев.
Фестивалът предлага още арт зона с експресии от глина, зелена библиотека, шах турнир, лятно кино, фото кътове и DJ партита, кулинарна зона с шоу програми, фестивален базар с храни, напитки и занаятчийски продукти, снимки с екзотични животни (за първи път в България ще има еноти на живо), лунапарк и игри с награди.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:09 Хороскоп за четвъртък, 18 юни 2026 г.
- 19:27 Нискотарифните авиокомпании предупреждават за по-скъпи билети след реформата на ЕС
- 19:19 Франция също се възмути от палежа на коли пред българското посолство в Скопие
- 19:11 България и Гърция са на последно място по БВП на човек от населението в ЕС, начело е Люксембург
- 19:03 Психолог: Семейната ваканция често се превръща в лакмус за проблемите във връзката
- 18:55 Инфлуенсърът Стоян Колев се сдоби с обвинения за хулиганство и шофиране след употреба на наркотици
- 18:47 Руските сили са превзели село Кутузовка в Донецка област
- 18:39 Путин събира лидерите на АСЕАН в Казан