Бебето, пострадало при катастрофа на "Хемус", е с опасност за живота

Варна<+> 12.03.2018 16:17


Бебе е с тежка черепо-мозъчна травма и опасност за живота в болница след катастрофа на автомагистрала "Хемус".

Инцидентът стана в неделя следобед, малко преди отбивката за Девня. 27-годишен варненец карал прекалено бързо, настигнал и блъснал с аудито си варненско пежо. При съблъсъка е пострадал виновният шофьор, който е с черепно-мозъчна травма, съпругата му, която е със счупен крак и бебето им, което е било оперирано по спешност. Тримата са настанени в болница. С леки травми се разминал шофьорът на ударената кола.

Високата скорост е причината и за друг тежък пътен инцидент, станал на пътя Добрич - Варна. 18-годишен шофьор бил зад волана на семейния опел, но заради скоростта изтървал контрола над возилото, излетял от пътя, блъснал се в дренажна шахта и се преобърнал няколко пъти през таван в крайпътна нива.

Той е настанен за лекарско наблюдение в болница със сътресение на мозъка, а 72-годишния му дядо е със счупена ръка. По случая има образувано досъдебно производство. /24chasa.bg
CHF CHF 1 2.09538
GBP GBP 1 2.25352
RON RON 10 3.85758
TRY TRY 100 4.13982
USD USD 1 1.67825