"Аспарухово" и "Галата" без вода заради авария
Варна<+> 17.07.2018 10:33
Поради отстраняване на авария на магистрален водопровод, от 8:00 до около 20:00 ч. кв. "Аспарухово", кв."Галата", ЮПЗ (Острова) и местностите Зеленика, Боровец, Вилите и Лазур ще останат без вода.
Водоноски ще бъдат поставени на обръщача /бункера/ и до Онкоболницата, съобщават от ВиК.
Водоноски ще бъдат поставени на обръщача /бункера/ и до Онкоболницата, съобщават от ВиК.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:25 Доналд Тръмп поиска от Конгреса $88 милиарда за войната с Иран
- 09:18 Най-красивите фенки на световното първенство по футбол! (СНИМКИ)
- 09:10 Антонио Таяни увери Иран: Италия не е предоставяла базите си за военни операции
- 09:02 Опасна морска бактерия плъзна по плажовете: Причинява оток, силна болка, мехури и висока температура
- 08:53 В САЩ: Инфлацията на потреблението надхвърли прага от 4,0 на сто
- 08:45 Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси
- 08:38 Гълъб Донев призна: Ние в този бюджет нямаме нито една политика, която да реализираме
- 08:30 Надзорният съвет на НОИ утвърди проекта за Закон за бюджета на ДОО