
Варна<+> 09.08.2023 10:00 Снимка: ДНЕС+
Агресия: Пътник без билет удари контрольор на градския транспорт във Варна
Инцидентът се е случил в сутрешните часове на 6 август в автобус, движещ се по линия №20.
Пътник без билет е нападнал физически и вербално контрольор в градския транспорт на Варна, съобщават от общинското предприятие ТАСРУД.
Инцидентът се е случил в сутрешните часове на 6 август в автобус, движещ се по линия №20.
До физическата саморазправа се е стигнало, след като контрольорът е поискал за проверка превозен документ от мъж на средна възраст.
Пътникът е отказал да си купи билет, като отправил обиди и едновременно с това е посегнал и ударил с юмрук няколко пъти в лицето служителката на общинското предприятие.
Благодарение на навременната реакция на пътничка в автобуса, която се е обадила на тел. 112, действията на шофьора, който спрял автобуса, и бързата реакция на полицията, нападателят е задържан и спрямо него ще бъде образувано наказателно производство.
Ръководството на ОП ТАСРУД осъжда остро подобен род агресия и счита за недопустимо посегателството срещу служители на общинското предприятие при изпълнение на служебните им задължения.
Още по темата
![]() |
1 | 2.10372 |
![]() |
1 | 2.26134 |
![]() |
10 | 3.85332 |
![]() |
100 | 4.20931 |
![]() |
1 | 1.70875 |
Последни новини
- 21:49 Хороскоп за петък, 1 август 2025 г.
- 19:33 Някои храни могат да доведат до по-висок риск от рак на белия дроб
- 19:25 Почивката в Гърция поскъпна с 10–15%, но пак е с 30% по-евтина от тази у нас
- 19:17 Зеленски пак зове: Светът да смени режима в Русия и да бъдат конфискувани руските авоари!
- 19:09 Ген. Алаудинов: Цялата отбранителна система на ВСУ е пробита с освобождението на Часов Яр
- 19:02 Бащата на Сияна: Болката не намалява и след 4 месеца от загубата на детето ми
- 19:00 Димитър Стоянов, най-близкият човек на Радев, направил опит да напусне президентството
- 18:55 CNN: Още три украински града са в риск - лятната офанзива на Русия се превръща в ескалираща криза