37-годишен осъждан варненец обра магазин за хранителни стоки
Варна<+> 13.06.2019 09:39
В края на май е подаден сигнал за кражба от магазин за хранителни стоки, намиращ се на ул. „Михаил Колони“, съобщават от варненската полиция. Неизвестно лице е извършило кражбата на стоки от стелажите на магазина. След проведени действия по разследване на случая и оперативно – издирвателни дейности е установено, че извършител на деянието е Ю.И. (37 г.), местен жител, известен на МВР и осъждан.
По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:30 Foreign Policy: Четвъртият петролен шок, който разклати западния световен ред
- 14:22 750 хиляди изпълниха улиците за шампионския парад на Барселона
- 14:15 Корнелия Нинова не одобрява мерките на ПБ: Не предлагат безкомпромисност срещу спекулата
- 14:08 Майкъл Джексън е употребявал марихуана в продължение на години, твърди негов приближен
- 14:01 Нетаняху осъди "моралния фалит" на ЕС след санкции срещу еврейски екстремисти на Западния бряг
- 13:53 Забрана на социалните мрежи за деца: До месеци ЕК прдлага нови мерки за тяхната защита в интернет
- 13:51 Държавата затяга контрола върху цените с ново звено към Министерски съвет
- 13:45 Правната комисия в НС прие и трите законопроекта за промени в Закона за съдебната власт