Якинта и Фелипе пропускат мача с Левски

Спорт 15.03.2006 13:03

Треньорите на Удинезе Доминисини и Сенсинси ще доведат днес в София 19 футболисти за утрешния мач-реванш от осминафиналите на турнира за Купата на УЕФА срещу Левски, съобщи официалният сайт на италианския клуб. Двама от титулярите голмайсторът на тима Якинта и защитникът Фелипе остават в Удине, за да се подготвят за мача в неделя от първенството на Италия срещу Милан. Освен тях за София няма да заминат Ди Натале, Мунтари, Кандела и Натали също за да се подготвят за много важния мач срещу Милан.

Вместо тях за София ще отпътуват играчите от младежкия тим Осо Армелино, Полици, Морозини и Рацари. "По-силни сме от Левски и можем да победим, защото сме по-опитният тим", заяви 19-годишният колумийски защитник на Удинезе Кристиан Сапата. Според него Левски в стремежа си да отбележи гол ще се открие и ще създаде добри възможности за контратааки на италианците. Отборът на Удинезе ще отлети за София днес в 18,30 часа българско време.

Информацията е на Netinfo.bg.

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355