Ултраси от "Лаута" ще мъстят на София
Спорт 15.09.2006 10:20
Фенове на Локомотив (Пд) смятат да гледат на живо дербито Левски - ЦСКА вместо "железничарския" сблъсък в столичния квартал "Надежда". По този начин "черно-белите" ултраси потвърждават индиректно тръгналите под тепетата слухове, че готвят провокации на столичната полиция, която лиши за две срещи от домакинство Локомотив (Пд).
Тарторите на Централния пловдивския фенклуб заявиха, че ако наистина техни сподвижници атакуват по някакъв начин реда на стадион "Васил Левски", няма да носят отговорност, тъй като не могат да имат контрол над всички привърженици.
От спортно-техническия щаб на "смърфовете" пък заявиха, че не са преглътнали санкцията на Дисциплинарната комисия. Вероятно в тази насока повече светлина ще има, след като към края на седмицата от Испания се завърне собственикът на клуба Александър Тасев.
Иначе за предстоящия в неделя мач със съименниците от Локомотив (София) наставникът на пловдивските "железничари" Иван Маринов няма да може да разчита на бранителя Данаил Бачков. В строя обаче се завръща щурмовакът Явор Въндев, който е възстановен след контузия в дербито с Ботев (Пд). "Столичани са в подем, но ние нямаме намерение да развяваме байрака. Защо да не отмъкнем една точка?", заканиха се играчи от "Лаута". /News.bg
Тарторите на Централния пловдивския фенклуб заявиха, че ако наистина техни сподвижници атакуват по някакъв начин реда на стадион "Васил Левски", няма да носят отговорност, тъй като не могат да имат контрол над всички привърженици.
От спортно-техническия щаб на "смърфовете" пък заявиха, че не са преглътнали санкцията на Дисциплинарната комисия. Вероятно в тази насока повече светлина ще има, след като към края на седмицата от Испания се завърне собственикът на клуба Александър Тасев.
Иначе за предстоящия в неделя мач със съименниците от Локомотив (София) наставникът на пловдивските "железничари" Иван Маринов няма да може да разчита на бранителя Данаил Бачков. В строя обаче се завръща щурмовакът Явор Въндев, който е възстановен след контузия в дербито с Ботев (Пд). "Столичани са в подем, но ние нямаме намерение да развяваме байрака. Защо да не отмъкнем една точка?", заканиха се играчи от "Лаута". /News.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 12:17 Съдът образува ново дело по иск на „МБАЛ Варна“ ЕООД срещу НЗОК за над 282 хиляди евро
- 12:09 България пак започва да произвежда автомобили
- 12:01 Рекордните горещини в Европа взеха 18 жертви във Франция
- 11:53 Гледат мярката на задържаните "Калашници"
- 11:45 Белгия иска ареста на бившия гръцки еврокомисар Аврамопулос по случая "Катаргейт"
- 11:37 Тръмп: Ford и General Motors може да произвеждат Patriot и Tomahawk
- 11:29 Руски Ту-160 отработиха дозареждане във въздуха над Баренцево и Норвежко море
- 11:22 Иран отрече да е позволил инспектори на МААЕ да проверяват ядрени съоръжения