Спорт 18.10.2020 08:37 Снимка: ДНЕС+
ЦСКА и Берое поделиха точките на “Българска армия”
Отборите на ЦСКА и Берое направиха равенство 1:1 в мач от деветия кръг на Първа лига, игран на стадион “Българска армия” в столицата. Двата тима направиха атрактивен двубой, като “червените” имаха игрово предимство, но така и не успяха да стигнат до успеха.
Възпитаниците на Димитър Димитров стояха солидно през първото полувреме, а три минути след почивката поведоха в резултата, след като Гаюс Макута бе оставен съвсем сам в наказателното поле и се разписа с глава от близко разстояние след центриране отдясно на Стив Фуртадо. Домакините отговориха бързо и Валентин Антов изравни в 54-та минута с точен изстрел от глава след центриране от корнер на новото попълнение Адалберто Пенаранда. До края на двубоя “армейците” натиснаха в търсене на победата, но гостите успяха да опазят вратата си и да стигнат до точката.
По този начин Берое остава на трето място в класирането с 15 точки, докато ЦСКА е на четвърта позиция с точка по-малко. За тима на Стамен Белчев това бе пето пореден мач без победа в първенството, докато старозагорци не познават вкуса на успеха вече в три двубоя. /БГНЕС
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:13 Джордж Ръсел увери, че са отстранили проблема, който го ставя зад съотборника Антонели
- 10:06 На Световното Дейвид Бекъм взел повече пари от отбора на Англия за третото му място
- 09:58 Тръмп обмисля военни действия в Африка
- 09:50 Ето коя държава ще приеме Формула 1 при риск в Бахрейн и Саудитска Арабия
- 09:43 Шофьорът от катастрофата с жертва край Владая е от Министерството на финансите
- 09:36 Китай иска обезщетения от САЩ заради забавени доставки на F-16:От 66 изтребителя са предадени само 2
- 09:30 Новият командващ на украинската армия: Руснаците са нация, която няма право да съществува
- 09:22 Екшън в Германия: Въоръжен с нож уби мъж и държи още хора в банка, спецчасти блокираха района