Спорт 15.02.2023 09:44 Снимка: ДНЕС+
Трио в Спартак (Варна) виси с картони
Спартак (Варна) даде сериозен отпор на Лудогорец при поражението с 1:2. “Соколите” обаче остават само с 8 точки на дъното на класирането, но срещу шампиона показаха доста добра игра, особено през втората част.
В следващия 20-и кръг варненци гостуват на друг закъсал в таблицата тим - Хебър (Пазарджик). В него обаче трима играчи трябва да бъдат особено внимателни, защото ако получат официални предупреждения, ще трябва да изтърпят наказания.
Пламен Димов и Ромееш Ивей получиха четвъртите си жълти картони срещу разградчани и при нови ще почиват принудително за 1 мач. Божидар Васев пък вече има 8 и го грозят 2 срещи наказание, ако види жълтия цвят на стадион “Георги Бенковски”.
След визитата на Хебър за Спартак предстои друг мач срещу пряк конкурент - на 25 февруари съперник на “Коритото” ще е Ботев (Враца).
Осветлението на стадиона на варненци вече е готово и при първа възможност според програмата вече може да бъде използвано. Двубоят с врачани обаче е от 15:00 часа.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:54 Омбудсманът против превръщането на помощта за отопление в инструмент за бюджетни икономии
- 14:46 Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
- 14:39 Демерджиев разпоредил фонд "Пътна безопасност" да финансира само мерки срещу катастрофите
- 14:31 Димитър Маринов остава начело на Българския фармацевтичен съюз
- 14:24 Иран рязко увеличи износа на петрол след споразумението със САЩ
- 14:17 КЗП започна масирани проверки по Черноморието
- 14:09 Дмитриев: Оставката на Стармър е важен сигнал и за другите подклаждащи войната в Европа
- 14:01 Почина Феим Чаушев