
Спорт 11.09.2024 09:46 Снимка: ДНЕС+
Топят България пред УЕФА
Проблеми за БФС след позитивните резултати
Нов проблем ще трябва да разрешава БФС в движение. Ирландската футболна асоциация (ИФА) е изпратила сигнал до УЕФА, след като на привърженици на националния тим бяха бити в неделя в Пловдив, пише вестник "Белфаст Телеграф".
В писмото на ирландците се искат отговори, след като гостуващите фенове са били бяха подложени на "срамно и напълно неприемливо" отношение в България. Член на фенклуба пък е бил хоспитализиран след няколко акта на насилие и непредизвикани атаки.
"Свързахме се с високо ниво с УЕФА, за да разкажем, че нашите фенове нямат история или профил, който предполага, че заслужават вида отношение, за което се съобщава. Очакваме да получим обратна връзка и използваме тази възможност, за да благодарим на привържениците за подкрепата, която оказаха на отбора в България", обясни говорител на ИФА.
Още по темата
![]() |
1 | 2.08444 |
![]() |
1 | 2.32118 |
![]() |
10 | 3.87662 |
![]() |
100 | 4.36839 |
![]() |
1 | 1.71399 |
Последни новини
- 12:27 Рябков: Намаляването на войските на НАТО в Източна Европа ще е от полза за сигурността на континента
- 12:19 Няма данни за физическо насилие над Явор Георгиев сочат първите данни от аутопсията
- 12:11 Кой е виновен за нехуманното отношение в Дом за възрастни в Ягода?
- 12:05 САЩ пратили 20 хил. ракети за Израел вместо за Украйна
- 11:58 Френското военно министерство иска от "Рено" да произвежда дронове в Украйна
- 11:51 Напрежението в Лос Анджелис ескалира след сблъсъци между протестиращи и Националната гвардия
- 11:43 Новият президент на Полша се обяви против присъединяването на Украйна към ЕС
- 11:36 На косъм от трагедия: Мъж спаси давещо се дете, то е с опасност за живота