Спортът по телевизията днес, 6 юли 2020 г.

Спорт 06.07.2020 07:00 Снимка: ДНЕС+

Спортът по телевизията днес, 6 юли 2020 г.

07:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30 Eurosport 2: Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
08:00 Ring.BG: Звездите на футбола
08:00 Diema Sport: Футбол: Левски - Славия, мач от efbet Лига /п/
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Шефилд Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Фиорентина
09:00 Film Plus: Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport: Тенис: Върховен тенис спектакъл, седми и осми ден
09:55 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Италия - Бразилия - финал
10:00 Nova Sport: Футбол: Бристъл Сити - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив - Берое, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Сасуоло - Лече
11:00 Film Plus: Тенис: София Кенин - Ана-Лена Фрийдсам (Lyon Open, Лион; WTA International - финал, повторение)
11:50 BNT 3: Европейски квалификации по баскетбол обзор
12:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
12:00 Nova Sport: Футбол: Суонси Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
12:15 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Хърватия - Сърбия - четвъртфинална среща
13:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Болоня
13:00 Film Plus: Тенис: Дария Касаткина - Ана-Лена Фрийдсам (Lyon Open, Лион; WTA International - I полуфинал, повторение)
14:00 Nova Sport: Футбол: Портсмут - Оксфорд Юнайтед, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
15:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Аталанта
15:00 Eurosport 2: Тенис: Върховен тенис спектакъл, седми и осми ден
15:20 Film Plus: Тенис: Даниел Колинс - Юлия Путинцева (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - повторение)
16:00 Nova Sport: Футбол: Флийтууд Таун - Уикъмб Уондърърс, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1 /п/
16:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
16:30 Film Plus: Футбол: Барселона - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Торино
18:00 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Гърция
18:00 Eurosport 2: Тенис: Седмицата на Рафаел Надал, първа част
18:00 Nova Sport: Футбол: Чарлтън Атлетик - Милуол, мач от Чемпиъншип /п/
18:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2006г. Каролина Хърикейнс - Едмънтън Ойлърс, Финална серия за Купа Стенли, седма среща
19:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 30 кръг
19:00 Diema Sport 2: Футбол: Оксфорд Юнайтед - Портсмут, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1, директно
19:30 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 30-и епизод, директно
19:45 BNT 3: УЕФА Лига Европа - класически мачове
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Франция 2019, полуфинал, Шарапова - Вожняцки
20:00 Nova Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/
20:00 Max Sport 3: Серия А: Наполи - Рома
20:30 Ring.BG: УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:30 BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /1 епизод/
20:30 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:30 Max Sport 2: Серия А: Парма - Фиорентина
21:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-запомнящите се моменти в историята
21:00 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига, директно
21:00 Eurosport: Тенис: Седмицата на Рафаел Надал, първа част
21:30 Film Plus: Тенис: Петра Квитова - Арина Сабаленка (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - финал, повторение)
21:30 Nova Sport: Футбол: Уикъмб Уондърърс - Флийтууд Таун, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1, директно
22:00 Diema Sport 2: Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
22:00 TV+: Футбол: Атлетико /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Милан
22:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
23:00 BNT 3: Треска за футбол Световно първенство 1994 г.: България - Гърция
23:00 Film Plus: Тенис: Рената Сарасуа - Тамара Зиданшек (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
23:45 Nova Sport: Футбол: Оксфорд Юнайтед - Портсмут, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
CHF CHF 1 1.81583
GBP GBP 1 2.29719
RON RON 10 3.97502
TRY TRY 10 1.95612
USD USD 1 1.6448