Спортът по телевизията днес, 28 юни 2020 г.

Спорт 28.06.2020 08:11 Снимка: ДНЕС+

Спортът по телевизията днес, 28 юни 2020 г.

08:00 BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
08:00 Ring.BG: Звездите на футбола
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Милуоки Бъкс - Филаделфия Севънтисиксърс, мач №7 от полуфиналната плейофна серия на Източната конференция на НБА /п/
08:00 Diema Sport 2: Баскетбол: Денвър Нъгетс - Сан Антонио Спърс, мач №2 от първи кръг на плейофите на Западната конференция на НБА (1984-85) /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Парма
09:00 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига, сезон 2009/2010)
09:15 BNT 3: Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Рафаел Надал /Испания/ - четвъртфинална среща
09:30 Max Sport 1: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
09:30 Diema Sport: Баскетбол: "Боб Петит", биографично предаване на НБА /п/
09:30 Nova Sport: Футбол: Престън Норт Енд - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/
09:30 Eurosport: Тенис: Ултимативно тенис шоу, ден 4 и ден 5
10:00 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Лече
11:30 Nova Sport: Футбол: Лийдс Юнайтед - Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/
12:00 Diema Sport: Баскетбол: "Кид и Хил", предаване за НБА, втора част /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Астън Вила - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Бреша - Дженоа
12:30 Diema Sport: Баскетбол: Сиатъл Суперсоникс - Хюстън Рокетс, мач №6 от полуфиналната плейофна серия на Западната конференция на НБА (1986-87)
13:00 Film Plus: Тенис: Юлия Путинцева - Белинда Бенчич (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
14:00 Diema Sport 2: "Голямото интервю: Ектор Бейерин", предаване за английски футбол /п/
14:00 Nova Sport: Футбол: Бристъл Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно
14:00 Max Sport 3: Серия А: Каляри - Торино
14:30 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
14:45 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Онс Джабер (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
15:00 Diema Sport: Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
15:00 Eurosport 2: Тенис
15:45 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод
16:00 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
16:00 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Фиорентина
16:15 Diema Sport 2: Футбол: Нотингам Форест - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип, директно
16:45 Film Plus: Футбол: Реал /М/ - Барселона (Ла Лига, сезон 2008/2009)
16:55 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
17:15 Diema Sport: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/
17:45 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
18:00 Nova Sport: Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно
18:00 Diema Sport: Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
18:00 BNT 3: Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2015-2016 г./
18:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2003г. Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс, Финална серия за Купа Стенли, седма среща
18:15 Eurosport: Тенис: Ултимативно тенис шоу, ден 6, директно
18:15 Max Sport 3: Серия А: Милан - Рома
18:30 Diema Sport 2: Футбол: Уотфорд - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, директно
18:40 Film Plus: Футбол: Бетис - Севиля (Ла Лига, сезон 2012/2013)
19:00 Max Sport 1: "Тенис Юнайтед" Магазинно предаване
19:00 Ring.BG: Звездите на футбола
19:55 Diema Sport: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Русия
20:00 Max Sport 2: Серия А: Наполи - СПАЛ
20:25 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
20:30 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
20:30 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация, директно
20:30 Film Plus: Тенис: Елена Рибакина - Каролина Плишкова (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
20:30 Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Аталанта
20:30 Eurosport: Тенис
21:00 Nova Sport: Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига, директно
21:00 Diema Sport: Футбол: Мач от efbet Лига, директно
22:25 Diema Sport 2: Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
22:30 Film Plus: Тенис: Дженифър Брейди - Гарбине Мугуруса (Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай; WTA Premier - II четвъртфинал, повторение)
22:45 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/
22:45 Max Sport 3: Серия А: Парма - Интер
22:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
23:00 Diema Sport 2: Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/
23:25 BNT 3: Треска за футбол Ливърпул - Севиля - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2015-2016 г./
23:30 Diema Sport: Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
23:30 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
CHF CHF 1 1.82056
GBP GBP 1 2.17694
RON RON 10 4.04473
TRY TRY 10 2.28993
USD USD 1 1.65987