Спортът по телевизията днес - 26 юни 2020 г.

Спорт 26.06.2020 09:18 Снимка: ДНЕС+

Спортът по телевизията днес - 26 юни 2020 г.

09:00 Film Plus: Футбол: Бетис - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Nova Sport: Баскетбол: Уникаха - Билбао, мач от испанската баскетболна лига /п/
09:30 Eurosport: Тенис
10:00 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, полуфинален мач реванш за Купата на България /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Ливърпул - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
10:00 Max Sport 3: Серия А: Аталанта - Лацио
11:00 Film Plus: Тенис: Ашли Барти - Лаура Зигмунд (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
11:30 Nova Sport: Баскетбол: Барселона - Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/
12:00 Diema Sport: "Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 28-и епизод /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
12:00 Max Sport 3: Серия А: Болоня - Ювентус
12:30 Film Plus: Тенис: Каролина Плишкова - Бернарда Пера (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
13:00 Diema Sport: Баскетбол: "Лос Анджелис Лейкърс 2009", предаване за НБА /п/
13:40 Film Plus: Тенис: Онс Джабер - Дженифър Брейди (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Морабанк Андора - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Саутхямптън - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
14:00 Max Sport 3: Серия А: Верона - Наполи
14:15 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, Франция - Китай
15:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 51-ви епизод /п/
15:00 Eurosport 2: Тенис
15:10 Film Plus: Тенис: Гарбине Мугуруса - Даяна Ястремска (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
16:00 Max Sport 3: Серия А: Обзор 27 кръг
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Челси - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
16:00 Diema Sport: Футбол: Етър - Царско село, мач от efbet Лига /п/
16:30 Nova Sport: Баскетбол: Бургос - Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, директно
16:30 Film Plus: Футбол: Хетафе - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00 Max Sport 3: "Класика от УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
18:00 Diema Sport 2: "Моят сезон: Еден Азар - 2014-15", предаване за английски футбол /п/
18:00 Max Sport 3: Серия А: Интер - Сасуоло
18:00 BNT 3: Треска за футбол Севиля - Бенфика - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2013 -2014 г./
18:15 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
18:30 Film Plus: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
18:45 Diema Sport: Футбол: Черно море - Етър, мач от efbet Лига, директно
19:00 Ring.BG: Звездите на футбола
19:15 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
19:30 Nova Sport: Баскетбол: Гран Канария - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно
20:00 Max Sport 3: Серия А: "Преди кръга"
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2003г. Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс, Финална серия за Купа Стенли, пета среща
20:00 Eurosport: Тенис: "Тенис седмицата на…"
20:30 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Полша - Аржентина
20:40 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
21:00 Diema Sport 2: "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2019-20), 6-и епизод
21:00 Film Plus: Тенис: Елина Свитолина - Нао Хибин (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
21:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Царско село, мач от efbet Лига, директно
21:15 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
21:45 Diema Sport 2: Футбол: Брентфорд - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно
22:00 TV+: Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:15 Nova Sport: Студио "Баскетбол", директно
22:30 Eurosport: Тенис легенди:
22:30 Nova Sport: Баскетбол: Реал Мадрид - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига, директно
22:30 Film Plus: Тенис: Патрисиа Мария Тиг - Магда Линет (Thailand Open, Хуа Хин; WTA International - I полуфинал, повторение)
22:45 Max Sport 3: Серия А: Ювентус - Лече
22:55 Diema Sport: Студио "Футбол", директно
23:15 Diema Sport: Футбол: Черно море - Етър, мач от efbet Лига /п/
23:25 BNT 3: Треска за футбол Севиля - Бенфика - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2013 -2014 г./
CHF CHF 1 1.81752
GBP GBP 1 2.16509
RON RON 10 4.04448
TRY TRY 10 2.38545
USD USD 1 1.66241