Спортът по телевизията днес, 1 юли 2020 г.

Спорт 01.07.2020 07:55 Снимка: ДНЕС+

Спортът по телевизията днес, 1 юли 2020 г.

08:00 Ring.BG: Звездите на футбола
08:00 Diema Sport: Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Чикаго Булс, мач №5 от първи кръг на плейофите на Източната конференция на НБА (1988-89)
08:00 Diema Sport 2: Футбол: Норич Сити - Манчестър Юнайтед, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
08:00 Max Sport 3: Серия А: Парма - Интер
09:00 Film Plus: Футбол: Реал Сосиедад - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:30 Eurosport: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, втора част
09:55 BNT 3: Открито първенство на Франция по тенис 2015 г.: Новак Джокович /Сърбия/ - Рафаел Надал /Испания/ - четвъртфинална среща
10:00 Nova Sport: Баскетбол: Финал на испанската баскетболна лига /п/
10:00 Diema Sport: Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
10:00 Diema Sport 2: Футбол: Шефилд Юнайтед - Арсенал, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
10:30 Max Sport 3: Серия А: Удинезе - Аталанта
11:00 Film Plus: Тенис: Хедър Уотсън - Сию Уан (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - I полуфинал, повторение)
11:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2020г. Отава Сенатърс - Ню Йорк Айлъндърс
12:00 Nova Sport: Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/
12:00 Diema Sport 2: Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
12:30 Max Sport 3: Серия А: Милан - Рома
13:00 Diema Sport: Баскетбол: "Маями Хийт 2012", предаване за НБА /п/
13:00 Film Plus: Тенис: Лейла Ани Фернандес - Рената Сарасуа (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - II полуфинал, повторение)
13:00 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2020г. Далас Старс - Нешвил Предатърс
13:30 BNT 3: Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /6 епизод/
14:00 Nova Sport: Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Diema Sport: Футбол: Берое - Левски, мач от efbet Лига /п/
14:00 Diema Sport 2: Футбол: Лестър Сити - Челси, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
14:05 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Баскетбол /мъже/, САЩ - Сърбия
14:30 Max Sport 3: Серия А: Лацио - Фиорентина
14:45 Film Plus: Тенис: Андрей Мартин - Корентин Муте (Cordoba Open, Кордоба; ATP 250 - I четвъртфинал, повторение)
15:00 Eurosport 2: Тенис: Върховен тенис спектакъл, пети ден
16:00 Nova Sport: Футбол: Милуол - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Diema Sport: Футбол: Витоша - Царско село, мач от efbet Лига /п/
16:00 Diema Sport 2: Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
16:30 Film Plus: Футбол: Атлетико /М/ - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
16:30 Max Sport 3: Серия А: Торино - Лацио
17:00 Eurosport 2: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, трета част
17:45 BNT 3: Треска за футбол Зенит - Глазгоу Рейнджърс - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2007-2008 г./
18:30 Film Plus: Футбол: Атлетико /Б/ - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
18:30 Max Sport 2: NHL: Класически мач от 2006г. Едмънтън Ойлърс - Каролина Хърикейнс, Финална серия за Купа Стенли, трета среща
18:30 Max Sport 3: Серия А: Дженоа - Ювентус
19:00 Ring.BG: Звездите на футбола
19:15 Diema Sport: Футбол: ЦСКА - Локомотив Пловдив, финал за Купата на България, директно
20:00 Eurosport: Тенис: Открито първенство на Австралия 2018, трети кръг, Халеп - Дейвис
20:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Най-добрите мачове в историята
20:00 Nova Sport: Футбол: Евертън - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
20:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал - Норич Сити, мач от английската Висша лига, директно
20:20 BNT 3: Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Волейбол /мъже/, Италия - Иран - четвъртфинална среща
20:30 Max Sport 2: Серия А: Болоня - Каляри
20:30 Max Sport 3: Серия А: Интер - Бреша
20:30 Film Plus: Тенис: Йелена Остапенко - Жил Тайхман (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
21:00 7/8 TV: ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване с водещ Камен Воденичаров. Основна роля имат музикантите от най-обичаната съвременна българска група "Ку-Ку Бенд". Във всяко едно издание се предста...
21:00 Eurosport: Тенис: Седмицата на Симона Халеп, трета част
22:00 Diema Sport: "Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 52-ри епизод, директно
22:00 TV+: Футбол: Реал /М/ - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:15 Diema Sport 2: Футбол: Уест Хям Юнайтед - Челси, мач от английската Висша лига, директно
22:45 Max Sport 1: Серия А: Фиорентина - Сасуоло
22:45 Max Sport 2: Серия А: Верона - Парма
22:45 Max Sport 3: Серия А: СПАЛ - Милан
23:00 Diema Sport: Футбол: Славия - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
23:00 BNT 3: Треска за футбол Зенит - Глазгоу Рейнджърс - финал на турнира на УЕФА "Лига Европа" /сезон 2007-2008 г./
23:10 Nova Sport: Футбол: Престън Норт Енд - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, запис
23:15 Film Plus: Тенис: Шуаи Жанг - Карла Суарес Наваро (Qatar Total Open 2020, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
CHF CHF 1 1.84113
GBP GBP 1 2.17025
RON RON 10 4.04348
TRY TRY 10 2.54146
USD USD 1 1.74254