Смелите фарьорци се оказаха голяма хапка за Севрна Македония

Спорт 08.09.2024 08:52 Снимка: ДНЕС+

Северна Македония започна с изненадваща издънка в Лигата на нациите в мач от Група 4 на Дивизия C.

Западните ни съседи не успяха да победат скромния тим на Фарьорските острови, като срещата завърши 1:1 в северната дестинация.

На симпатичния национален стадион Торсволур двата гола паднаха след точно изпълнени дузпи.

Първо фарьорците изненадващо откриха резултата в деветата минута чрез Вийормур Давидсен, като решението за наказателния удар беше доста спорно.

Все пак в началото на втората част северномакедонците успяха да изравнят чрез точна дузпа на Енис Барди, но до края на мача така ине стигнаха до победен гол.

Другите два отбора в тази група са Армения и Латвия, като те играят помежду си по-късно днес.