Спорт 28.03.2021 13:30 Снимка: ДНЕС+
Славиша Стоянович обмисля два варианта за атаката на Левски
Треньорът на Левски Славиша Стоянович все още не е решил дали да залага трайно на схема с двама нападатели след продажбата на Найджъл Робърта или да пробва един напред и да чака възстановяването на братя Цоневи.
Славиша обмисля тандем Билал Бари - Стивън Петков, или някой от двамата постепенно да бъде заменян от Марин Петков. Ако наставникът обмисля дългосрочно вариант с Борислав Цонев като лек нападател, до конкуренцията за върха на атаката ще бъде убийствена.
Очаква се още в днешната контрола с Локомотив (София) Стоянович да изпробва няколко варианта, пише "Тема спорт".
Борислав и Радослав Цоневи може би ще започнат да влизат в игра за по няколко минути след края на редовния сезон. От утре те постепенно ще започнат по-сериозни натоварвания с основната група. Щабът на "сините" внимателно ще следи показателите им и ще ги хвърли в огъня, когато от контузиите им вече няма и следа./Топ Спорт
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:08 6 кукерски фестивала, с които ще дадем начало на 2026 г.
- 13:07 Авария остави без парно за Нова година големи части от столицата
- 13:01 Срещата на Тръмп и Путин, скандалът със Зеленски! Кои събития определиха облика на 2025 г.
- 12:57 Над 53 000 земетресения са регистрирани в Турция през 2025г.
- 12:51 Митрофанова пожела за 2026 г. мирът да се върне в Европа и да се възстанови диалогът София - Москва
- 12:46 Софийското метро получи разрешение да купи руски резервни части
- 12:36 Павел Щелин: Русия печели на фронта, но ѝ готвят дипломатическо поражение
- 12:25 Пробите на водата потвърдиха: Корабът "Кайрос" не е замърсил морето