Спорт 23.04.2025 13:17 Снимка: Getty Images
"Ще ти нося цветя на гроба". Шефът на плуването даде Антъни Иванов на прокурор
Президентът на Българската федерация по плувни спортове Георги Аврамчев е подал сигнал до прокуратурата заради получени съобщения от Антъни Иванов. Това разкри той в официална позиция, изпратена до медиите.
По време на великденските празници Аврамчев твърди, че е получил над 100 съобщения от Иванов, като в тях той отправя заплахи за живота и здравето на него и семейството му.
Шефът на плуването показа и съобщенията. Те съдържат фрази като:
"Весели празници! Дано не са ти последните със семейството", "Надявам се да не се случи някоя трагедия", "Но ти обещавам, че ще идвам да ти нося цветя на гроба", "Весела вечер ти пожелавам, научи се да пишеш и се оглеждай", "Пак ти казвам, ще бъде много жалко ако някой от семейството ти или теб самия го сполети някоя злополука", "Пазете се", "Дано успеят да те топлят когато си заминат най-близките ти", "Дано воскресат всички около теб" и т.н.
В момента Иванов изтърпява наказание за уронване на престижа на родната федерация. Той официално има присъда за разпространени в социалните мрежи видеа, съдържащи унизителни квалификации и клевети, засягащи президента на централата.
Преди дни Антъни обяви, че е близо до постигане на договорка с друга държава, за която да се състезава.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10803 |
GBP
|
1 | 2.22077 |
RON
|
10 | 3.84695 |
TRY
|
100 | 4.00722 |
USD
|
1 | 1.68084 |
Последни новини
- 21:02 Хороскоп за четвъртък, 30 октомври 2025 г.
- 19:36 Захарова: Литовските власти да не правят провокативни стъпки за транзита към Калининград
- 19:28 Тръмп призна: Подцених колко труден е пътят към мира в Украйна
- 19:21 Най-силният ураган в историята: Властите в Куба евакуираха 735 000 души
- 19:14 В Южна Корея: Подариха на Тръмп златна корона, той обеща да намали напрежението между Сеул и Пхенян
- 19:06 Bloomberg: Русия има план за победа, Украйна – за оцеляване! А съюзниците на Киев? Засега - не...
- 18:58 Израел: Примирието в Газа пак е възстановено
- 18:51 Меган Маркъл и принц Хари се облякоха еднакво за бейзболния мач на „Доджърс“ в Лос Анджелис