Сър Алекс Фъргюсън: Бяхме железни в защита
Спорт 04.12.2007 09:27
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън бе доволен от успеха с 2:0 на своите над Фулъм в последен мач от 15-тия кръг на Висшата лига. „Червените дяволи” взеха трите точки на своя „Олд Трафорд” благодарение на двете попадения на Кристияно Роналдо. В края португалското крило можеше да получи дузпа, но вместо това му бе показан жълт картон за симулация.
„Това си беше дузпа. У реферите се е вселило убеждението, че Роналдо симулира. А защо му е да се хвърля за наказателен удар, като вече водехме с 2:0”, гневно каза Фърги.
Успехът той коментира така: „Победата бе чудесна, но изпуснахме много положения. Все пак в защита стояхме много добре и почти не позволихме на Фулъм да застраши вратата ни”. /Topsport.bg
„Това си беше дузпа. У реферите се е вселило убеждението, че Роналдо симулира. А защо му е да се хвърля за наказателен удар, като вече водехме с 2:0”, гневно каза Фърги.
Успехът той коментира така: „Победата бе чудесна, но изпуснахме много положения. Все пак в защита стояхме много добре и почти не позволихме на Фулъм да застраши вратата ни”. /Topsport.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:51 Задържаха болногледачка за кражба и насилие над неподвижна жена в Плевен
- 16:42 ДФ „Земеделие“ започва прием на заявления за сектор "Пчеларство"
- 16:33 Още пет търговски вериги се включват в "Кошница с грижа"
- 16:23 Андрей Гюров не казва ще се кандидатира ли за президент
- 16:13 Бивши командири на суданските паравоенни сили преминават на страната на армията
- 16:04 ЕК отчита добро интернет покритие у нас и основни дигитални умения при само 35% от хората
- 15:55 Калин Стоянов пита главния прокурор какво се случва с делото срещу Демерджиев
- 15:45 Радев увери МВФ, че работи за качествена промяна в икономическия климат