Роналдиньо е в неизвестност

Спорт 22.12.2014 12:36

Двукратният футболист №1 в света Роналдиньо е в неизвестност. От началото на декември бразилският халф на мексиканския Керетаро не се е явявал на тренировки, а никой от клуба няма връзка с него. На 7 декември директорът Хоакин Бертран каза: "Ако не се появи до седмица, ще го изгоним. Роналдиньо изпусна голямата част от подготовката, а никой не е по-голям от клуба."

Сега обаче отборът започна истински да се притеснява за живота на звездата. Роналдиньо не е телефонирал на никого, не се е свързвал с мениджърите си. Единственото съобщение от него се появи в туитър, където поздрави свой сънародник, станал шампион на сърф. След това във фейсбук пусна друго съобщение, свързано с мобилни телефони.

Гледайки социалните мрежи, Роналдиньо изглежда да е в отлично здраве и състояние на духа. Но продължава страхът, че никой не е признал, че е говорил с него от началото на декември.

При представянето на Роналдиньо над 10 000 души го чакаха на стадиона на Керетаро. А Христо Стоичков бе първият, пред когото бразилецът даде персонално интервю, цитирано по целия свят. По-късно Роналдиньо се разгневи публично на мексиканския политик Карлос Мануел Нунес, който го нарече "маймуна". /"Труд"
CHF CHF 1 2.10033
GBP GBP 1 2.25716
RON RON 10 3.85385
TRY TRY 100 4.21711
USD USD 1 1.71504