Разчетоха по устните какво бил казал Видич на Бербатов

Спорт 26.01.2009 11:36

Електронното издание на вестник „Дейли Мейл” прави щателен анализ на успеха на червените дяволи, и стига до твърдението, че невладеенето на чужди езици пречи на английските футболисти.

„Ако Джон Тери знаеше сръбски език, той щеше да разбере какво точно казва Неманя Видич на Димитър Бербатов малко преди българският нападател да засече центрирането на Роналдо и да отбележи третия гол за Юнайтед във вратата на Челси”, коментира изданието.

„Фенове на Манчестър Юнайтед, говорещи сръбски, твърдят след внимателно проучване на движението на устните на Видич, че защитникът е казал на Бербатов: „Направи лъжлив финт и след това тичай към близката греда, тези двамата са мои”, става ясно още от публикацията. /Дарик радио

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355