Спорт 12.03.2025 09:31 Снимка: ДНЕС+
Програма в Рая на тениса: Григор срещу машината Алкарас рано сутринта в четвъртък
Григор Димитров ще играе осминафинален двубой на Мастърса в Индиън Уелс срещу Карлос Алкарас в ранните часове на четвъртък (наше време).
Испанската звезда е с две поредни титли и 14 поредни победи на турнира и е сочен за фаворит №1 да направи три поредни триумфа там.
Мачът е от вечерната сесия на надпреварата, наричана Рай на тениса, като в програмата на "Стадион 1" (основния в комплекса) е под №4.
Това означава, че ще започне не преди 03:00 ч в четвъртък сутринта българско време. Предаването е на MAX Sport 1 HD.
Двубоите на първия корт в Индиън Уелс стартират в 20:00 ч в сряда вечер (българско време), а преди срещата на Гришо и Карлитос, поредността на мачовете е:
Коко Гоф - Белинда Бенчич
Следван от Дона Векич - Мадисън Кийс
Следван от Джак Дрейпър - Тейлър Фриц.
Димитров и Алкарас са играли пет пъти досега, като победите са 3-2 за испанеца. Той обаче никога не е печелил мач срещу българина на твърди кортове на открито, каквито са условията в Индиън Уелс.
Гришо спечели последните им два сблъсъка.
Наградата за победителя утре сутрин ще е четвъртфинал срещу Франсиско Серундоло (Аржентина) или Алекс де Минор (Австралия). Техният мач е по-ранен в програмата в сряда вечерта.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:35 Технологичен гигант уволни 12 000 служители наведнъж с имейл в 06:00 часа
- 19:27 "Или да си ходи, или да млъква". Верстапен ядоса журналист във Формула 1
- 19:20 Намереното румънско златно съкровище ще бъде върнато при условия на максимална сигурност
- 19:14 Начинът на разпределение на пътниците в самолета ускорява евакуацията
- 19:07 Дмитрий Медведев: Нито Тръмп, нито САЩ ще излязат от НАТО
- 19:00 Белгия е готова да участва в прочистването на Ормузкия проток от мини
- 18:53 Татяна Дончева: ВСС трябва да бъде сменен час по-скоро
- 18:45 Камелия Нейкова: Машинно гласуване на 19 април ще има в 129 секции извън страната