Павлин Павлов става вицепрезидент на хандбалния "Локомотив Металекс Билд"
Спорт 18.09.2007 17:02
Заявка за най-успешния спортен клуб в България направи собственикът на варненския хандбален "Локомотив Металекс Билд" Александър Евтимов в емоционално изказване пред медиите. Той твърди, че ако “железничарите” получат собствено място, където да тренират всички отбори в клуба ще направят пробив в европейските турнири, по-голям от всички спортни клубове в България. “Ако имаме зала, ще мачкаме в Европа - заяви Евтимов, който е президент на федерацията. – Надали във Варна има клуб който да носи толкова медали от всички възрасти. В администрацията на нашия клуб работят 10 души и още толкова треньори. Като ги съберем заедно през годините са спечелили над 50 титли.”
Евтимов разкри, че няколко пъти му е отказвана среща с кмета Кирил Йорданов. Преди време имаше проект за хандбална зала във Варна, но той не търпи развитие. От дирекция “Младежки дейности и спорт” са обявили, че случаят ще се разглежда на сесия на бъдещия общински съвет.
Новото име в “Локо” е Павлин Павлов. Политикът беше президент на разпадналия се друг варненски хандбален тим “Спартак”, но се оттегли когато започнаха конфликтите с федерацията на Евтимов. Той сам е изявил желание да подпомага клуба и най-вероятно ще бъде вицепрезидент. Евтимов и Павлов обявиха, че това няма нищо общо с кандидатурата на втория за кмет на Варна и политическите им дейности.
Представени бяха и всички треньори. Ново привлечени са Габриела Петрова от Ловеч и Йордан Джипов от Кубрат. Петрова ще ръководи създадената хандбалната паралелка за 12-годишни момичета в ОУ "Стоян Михайловски". Джипов пък ще се занимава с момчетата старша възраст и с 12-годишните. На мъжете треньор е Кирчо Василев, а на жените Здравко Петров. “Локо” вече има официално пресаташе, а длъжността ще се заема от дългогодишното перо на “Черноморие” Недко Петров.
Евтимов разкри, че няколко пъти му е отказвана среща с кмета Кирил Йорданов. Преди време имаше проект за хандбална зала във Варна, но той не търпи развитие. От дирекция “Младежки дейности и спорт” са обявили, че случаят ще се разглежда на сесия на бъдещия общински съвет.
Новото име в “Локо” е Павлин Павлов. Политикът беше президент на разпадналия се друг варненски хандбален тим “Спартак”, но се оттегли когато започнаха конфликтите с федерацията на Евтимов. Той сам е изявил желание да подпомага клуба и най-вероятно ще бъде вицепрезидент. Евтимов и Павлов обявиха, че това няма нищо общо с кандидатурата на втория за кмет на Варна и политическите им дейности.
Представени бяха и всички треньори. Ново привлечени са Габриела Петрова от Ловеч и Йордан Джипов от Кубрат. Петрова ще ръководи създадената хандбалната паралелка за 12-годишни момичета в ОУ "Стоян Михайловски". Джипов пък ще се занимава с момчетата старша възраст и с 12-годишните. На мъжете треньор е Кирчо Василев, а на жените Здравко Петров. “Локо” вече има официално пресаташе, а длъжността ще се заема от дългогодишното перо на “Черноморие” Недко Петров.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.
- 18:47 НАСА вижда огромен потенциал за добив на ресурси от най-голямата луна на Сатурн