
Спорт 08.09.2020 12:17 Снимка: ДНЕС+
Марселиньо пак ще играе в националния
Натурализираният бразилец Марселиньо ще бъде викнат в националния отбор за решителния плейоф срещу Унгария през октомври. Вече е говорено с него и той е изразил готовност да пътува. Марселиньо подписа с втородивизионния бразилски Витория Баиа, след като приключи дългогодишния си престой в Лудогорец.
Очаква се Георги Дерменджиев да викне и Мартин Минчев за следващия ни двубой, който е най-решителният за цялата ни година.
Нашите вече са последни в групата си за Лигата на нациите, след като Финландия изненадващо надви Ирландия в Дъблин. По принцип от всяка група последният тим отива в третата по сила дивизия за следващото издание на турнира, който смени приятелските мачове в Европа./tribune.bg
![]() |
1 | 2.08001 |
![]() |
1 | 2.26238 |
![]() |
10 | 3.86642 |
![]() |
100 | 4.10427 |
![]() |
1 | 1.67868 |
Последни новини
- 08:26 Тръмп е закупил облигации за над 100 млн. долара от началото на президентския си мандат
- 23:54 Хороскоп за четвъртък, 21 август 2025 г.
- 19:38 ФСБ: Има задържани и убити украински диверсанти в Брянска област
- 19:30 Медведчук: Киев трябва да разбере, че при всички случаи ще загуби Донбас
- 19:23 Зеленски: Русия нанесе удар по газова разпределителна станция в региона на Одеса
- 19:16 В Генерал Тошево убиха фотограф, защото направил забележка за силен шум
- 19:08 АПИ: Монтирани са реставрираните осветителни стълбове и част от парапета на Дунав мост при Русе
- 19:01 Чувствително понижение в цената на горивата през август