М-Тел връчи премия от 140 хиляди евро на Левски
Спорт 27.03.2006 16:11
Най-големият български мобилен оператор "Мобилтел" връчи чек на стойност от 140 хиляди евро на Левски за класирането на четвъртфинал за Купата на УЕФА. Сумата бе обещана от компанията на 8 март преди първия мач от осминафиналите на надпреварата Удинезе - Левски в Италия. Както е известно "Мобилтел" ще изплати на Левски 1 милион евро при спечелване на Купата на УЕФА.
Официалната церемония по връчването на наградата се състоя на официалния терен на стадион "Георги Аспарухов". Чекът бе даден на капитана на "сините Елин Топузаков от изпълнителния директор на компанията Николай Николов. "Горди сме с успехите на Левски в Европа и сме щастливи, че като дългогодишен спонсор на отбора допринасяме за тях. Желаем на тима още много победи и искаме да стимулираме допълнително играчите да дадат всичко от себе си на мача в четвъртък срещу Шалке". Пожелавам успех на Левски. Надявам се отборът да покаже добра игра и следващия път сумата в чека да е още по-голяма", заяви Николов.
По инициатива на "М-Тел" бе организиран и футболен мач между възпитаниците на ДЮШ на Левски от набор 1993 година и отбор от деца от оздравителното училище в Априлци. Децата от училище "Христо Ботев" бяха наградени с екипи и получиха автографи от играчите на Левски.
Информацията е на Netinfo.bg.
Официалната церемония по връчването на наградата се състоя на официалния терен на стадион "Георги Аспарухов". Чекът бе даден на капитана на "сините Елин Топузаков от изпълнителния директор на компанията Николай Николов. "Горди сме с успехите на Левски в Европа и сме щастливи, че като дългогодишен спонсор на отбора допринасяме за тях. Желаем на тима още много победи и искаме да стимулираме допълнително играчите да дадат всичко от себе си на мача в четвъртък срещу Шалке". Пожелавам успех на Левски. Надявам се отборът да покаже добра игра и следващия път сумата в чека да е още по-голяма", заяви Николов.
По инициатива на "М-Тел" бе организиран и футболен мач между възпитаниците на ДЮШ на Левски от набор 1993 година и отбор от деца от оздравителното училище в Априлци. Децата от училище "Христо Ботев" бяха наградени с екипи и получиха автографи от играчите на Левски.
Информацията е на Netinfo.bg.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 19:13 Ерген и мома ще търсят любовта в новия сезон на едноименното предаване
- 19:06 Меган Маркъл и принц Хари под финансов натиск заради високите си разходи
- 18:59 Мощно торнадо удари Русия
- 18:51 Спряха обществената поръчка за проектирането на Националната детска болница
- 18:43 Япония повишава петкратно таксите за еднократни визи за чужденци
- 18:36 Йордан Цонев обяви, че напуска политиката
- 18:29 Сергей Шойгу: Сигурността на страните от БРИКС е под постоянна заплаха
- 18:21 Финансистът на КНСБ: Живеем в дигитално време, но щастието все още е напълно аналогово