Спорт 03.12.2023 12:06 Снимка: ДНЕС+
Любо Пенев поема "Спартак" (Варна)?
След като старши треньорът на "Хебър" (Пазарджик) Любослав Пенев акцентира след домакинската загуба с 1:3 от ЦСКА 1948 за проблеми извън терена, стана ясно, че към него интерес проявява "Спартак" (Варна).
Информацията е от източник, близък до клуба от морската ни столица, а впоследствие бе потвърдена и от други източници.
В събота бившият национал заяви, че в спортно-технически аспект тимът се справя добре, но други неща тежат на отбора. Легендата не ги назова.
Ясно е обаче, че и футболният клуб подобно на волейболния в Пазарджик ще има затруднения с финансирането след смяната на на градската управа, а италианските звезди на волейболния "Хебър" вече се разбягаха.
В момента варненският "Спартак" е на второ място във втора лига на 5 точки при мач по-малко от водача "Септември"./24 часа
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 23:09 Хороскоп за четвъртък, 18 юни 2026 г.
- 19:27 Нискотарифните авиокомпании предупреждават за по-скъпи билети след реформата на ЕС
- 19:19 Франция също се възмути от палежа на коли пред българското посолство в Скопие
- 19:11 България и Гърция са на последно място по БВП на човек от населението в ЕС, начело е Люксембург
- 19:03 Психолог: Семейната ваканция често се превръща в лакмус за проблемите във връзката
- 18:55 Инфлуенсърът Стоян Колев се сдоби с обвинения за хулиганство и шофиране след употреба на наркотици
- 18:47 Руските сили са превзели село Кутузовка в Донецка област
- 18:39 Путин събира лидерите на АСЕАН в Казан