Локо (София) пристигна в Словакия
Спорт 09.08.2006 15:10
Отборът на Локомотив (София) пристигна благополучно в словашкото градче Сенец, където утре ще играе срещата си от втория предварителен кръг за Купата на УЕФА срещу израелския Бней Йехуда, предаде радио "Гонг".
Столичните "железничари" пътуваха около 70 минутен със самолет от София до Братислава. Довечера българският тим ще направи официална тренировка от 19 ч., какъвто е и стартовият час на срещата в четвъртък.
Информацията е на Tposport.bg.
Столичните "железничари" пътуваха около 70 минутен със самолет от София до Братислава. Довечера българският тим ще направи официална тренировка от 19 ч., какъвто е и стартовият час на срещата в четвъртък.
Информацията е на Tposport.bg.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 13:27 Ройтерс: ЕК да увеличи фонда за енергиен преход на по-бедните страни членки в ЕС
- 13:23 Слуцки: Оставката на Стармър е сигнал към "партията на войната" в Европа
- 13:19 Русинова: Как така държавата не може да направи 5 лаборатории за кръвни проби за наркотици?
- 13:14 Владислав Горанов: Вече нищо не зависи от Борисов и Пеевски, "моделът" би следвало да е разграден
- 13:11 Министър Керязов поздрави българските спортисти за Международния олимпийски ден
- 13:05 Бордове за милиони в държавните фирми: НЕК и „Булгаргаз“ плащат стотици хиляди въпреки загубите
- 13:03 Акциите на SpaceX се сринаха
- 12:55 Мондиалът се сблъска с първата си буря, а гневните реакции не закъсняха