Спорт 20.07.2024 12:22 Снимка: ДНЕС+
Концерт на Анреа Бочели може да премести Левски - ЦСКА
Концерт на италианския оперен певец Андреа Бочели най-вероятно ще предизвика уникална ситуация в родния футбол и в частност около дербито между Левски и ЦСКА. Според информация на "Мач Телеграф", почти сигурно първият мач между двата отбора за сезона, който е насрочен за уикенда 14-15 септември, няма да бъде на националния стадион. Той ще се играе или на "Георги Аспарухов", или ще бъде преместен за самия край на годината.
Това означава, че в ответния мач през пролетта и от ЦСКА ще имат правото да решат дали реципрочно да забранят на феновете на Левски да присъстват. Тогава те ще домакинстват на "Васил Левски", който реално не се води собствено съоръжение, и ще имат право, ако искат, да пуснат билети и за агитката на "сините". Това обаче едва ли ще се случи, след като първият двубой за сезона се е играл само пред фенове на домакините.
Далеч по-малка е вероятността мачът да бъде отложен, защото единственият свободен уикенд до края на годината е този на 21-22 декември. Преди това efbet Лига ще приключи на 7 декември с 19-ия кръг, но седмица по-късно - 13-16 декември, ще се играят срещи от Купата на България. Мачът Левски - ЦСКА няма как да се играе през седмицата, защото полицията отказва да го охранява.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.09583 |
GBP
|
1 | 2.22633 |
RON
|
10 | 3.84091 |
TRY
|
100 | 3.90535 |
USD
|
1 | 1.66851 |
Последни новини
- 21:15 Хороскоп за петък, 19 декември 2025 г.
- 19:32 На 96 години си отиде режисьорът Иванка Антонова - Гръбчева
- 19:23 "Фич": Политическата нестабилност в България пречи на реформите и перспективите за растеж
- 19:15 АПИ: В почивните дни се ограничава движението на камионите над 12 т по АМ„Тракия“,„Струма“ и „Хемус"
- 19:07 Затвор до пет години за предоставяне на социална услуга без лиценз
- 19:00 Поучително: Ето какво се случва, когато пуснат лабораторни мишки в природата
- 18:52 Шофьор влезе в насрещното и се вряза в камион край Разград
- 18:45 Китай призова САЩ да спрат да въоръжават Тайван