Спорт 07.04.2021 16:18 Снимка: ДНЕС+
Клоп: Резултатът е справедлив
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп призна, че неговият отбор е бил надигран от Ливърпул в първия четвъртфинален сблъсък от Шампионската лига, завършил с успех с 3:1 за Кралския клуб.
"Червените" ще трябва да наваксват пасив от два гола в реванша на "Анфийлд" след седмица, след като бяха далеч от най-добрата си игра в Мадрид. "Преди всичко, не мисля, че заслужавахме да спечелим тази вечер, не играхме достатъчно добре и това е основното ми притеснение. Особено през първото полувреме не играхме добър футбол. Допуснахме първия гол, подарихме им втория, но не това беше големият проблем в мача. През второто полувреме се представихме по-добре, вкарахме един гол. Заслужавахме ли повече от загуба с 1:3? Не мисля", коментира Клоп след двубоя.
В същото време наставникът на Реал Мадрид Зинедин Зидан изрази задоволството си от представянето на младия Винисиус. "Радвам се за него, защото той и другите момчета се справят страхотно, особено от защитна гледна точка. Не знам дали това му е най-добрият мач за отбора, но два гола в четвъртфинал в Шампионската лига е важно за него и отбора", каза Зидан./БГНЕС
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:33 Axios: САЩ и Иран обсъждат 45-дневно прекратяване на огъня
- 10:29 Лекарският съюз: Здравната система е пред колапс
- 10:25 Вулканът Шивелуч в Камчатка изригна
- 10:17 Въвеждане на такса “електромер” поискаха ЕРП-тата
- 10:09 КНСБ настоява за спешни мерки за най-уязвимите групи
- 10:03 Унищожават над 6,5 тона храни, открити във фабрика за месо
- 09:55 Зеленски: Русия предоставя на Иран разузнавателна информация за израелски енергийни обекти
- 09:47 Предпразнично: Цените на основните храни отново вървят нагоре