Кирил Десподов: Не ме плаши, ако ме обиждат и плюят

Спорт 01.05.2023 10:39 Снимка: ДНЕС+

Не ме плаши, ако бе обиждат, плюят. Аз излизам на терена, за да играя моята си игра. И не отговарям на никой. Гледам да си завърши нормално.

Това заяви бившият нападател на ЦСКА и сегашен капитан на "Лудогорец" Кирил Десподов след победата с 1:0 над "червените" в София. По традиция той е абонат за псувни след преминаването си при разградчани.

Канонада от предмети, метнати от него, стана причина мачът да бъде прекратен.

"Ние вътре в съблекалнята си казахме, че излизаме и трябва по най-бързия начин да отбележим гол.

То пък стана, че след минута буквално вкарахме гол, след като мачът беше подновен.

През първото полувреме ние владеехме повече топката, но пък ЦСКА имаха по-чисти положения. През второто се изравниха нещата, но успяха да ни набутат в нашата половина в последните 15 минути, което е нормално с оглед развоя, че губеха в резултата.

Аз попитах Турицов на терена: "Вие за хикс ли играете?". Защото така изглеждаше, те се бяха прибрали момчетата в един период от мача, и спокойно чакаха ние да владеем инициативата. Не се получи красив двубой за гледане, но пък успяхме да победим и да прибавим много важни три точки", каза още националът.