Спорт 24.04.2026 18:03 Снимка: ДНЕС+
Карлос Насар след златото: Да живее България, ние сме №1
Той грабна четвърта европейска титла
Карлос Насар изрази задоволството си от своята четвърта европейска титла в щангите.
Българският шампион отново отнесе конкуренцията, като с двубой от 386 килограма взе осмо злато от голямо първенство.
Минути след триумфа си, пред "bTV" Карлос Насар сподели:
"Да живее България! Ние можем, ние сме №1.
Те се опитаха да го направят трудно, но то не е детска градина. С първите опити гледахме да ги накажем, всичко се получи по план.
Свириха ми един фаул, защото много време стоях в залата за загрявка. Забързаха ме и нямах достатъчно време да реагирам.
После поправихме грешката и всичко мина супер.
Има доста какво да се желае, но на този етап е достатъчно. Хубавото е, че има какво да надграждаме. Знам, че мога".
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 14:05 ЕЦБ се готви да повиши лихвите за първи път от близо три години
- 14:00 Старата песен: ДБ предлага да отпадне забраната за джендър пропаганда в училище
- 13:57 Чешките книжки на шофьорите от катастрофата на "Челопешко шосе" струват 4000-5000 евро
- 13:49 12 жертви за момента в следствие на силното земетресение във Филипините
- 13:41 Фон дер Лайен поздрави Пашинян за парламентарната победа в Армения
- 13:37 Йотова: Геополитическият разлом минава точно през територията на България
- 13:33 Зарков: Правителството трябва да пази България от конфликти
- 13:25 Външно министерство с позиция по болезнения случай на Ива Михайлова в Северна Македония