Ивелин Попов бележи, но "Ботев" (Пд) пак пада

Спорт 21.08.2023 09:13 Снимка: ДНЕС+

Гол от новото попълнение в отбора на “Ботев” (Пд) Ивелин Попов не беше достатъчен на “канарчетата”, за да победят в мача срещу “Крумовград”. В първата си игра с жълто-черната фланелка опитният футболист успя да поведе, но гостите обърнаха резултата с две точни попадения в шестия кръг на efbet Лига. Така пловдивският тим продължава да е без победа в този сезон.

Първата възможност за “Ботев” беше в 3-ата минута, но до гол така и не се стигна. След още няколко неуспешни опита 18 минути по-късно новият играч на “жълто-черните” успя да отбележи и пловдивчани поведоха с 1:0, а до края на полувремето резултатът остана непроменен.

В 53-ата минута Патрик Луан успя да изравни с гол за "Крумовград". Половин час изглеждаше сякаш мачът ще завърши 1:1, но Диего Рапосо вкара победния изстрел във вратата на "канарчетата". Домакините опитаха отново да изравнят, но времето се оказа недостатъчно.

"Всички вън!", ехтеше от полупразните трибуни в края.