Спорт 17.06.2021 13:11 Снимка: ДНЕС+
Илиан Илиев: Най-добре е да запазим отбора и да се подсилим
Наставникът на Черно море Илиан Илиев говори пред медиите, след като отборът му започна лятната си подготовка за новия сезон в efbet Лига.
Той разкри къде и докога ще протече лагерът на тима, а освен това хвърли светлина върху входящите и изходящите трансфери на "Тича".
"Нямахме много време за почивка, тъй като играхме бараж. До 23-ти сме тук, после на Банско до пети и се подготвяме във Варна до мача", започна Илиев.
"Живко (Атанасов) е с нас. Подписа днес. Идва едно момче на проби, което също е защитник, от чужбина. Търсим един нападател. Засега няма изходящи трансфери. Може да има, ако някой има интерес. Надяваме се да задържим тези хора. Националите ще се включат от 20-ти", продължи той.
"Най-добре е да запазим отбора и да се подсилим. Миналата година някъде ни куцаха нещата. Допускахме от малко ситуации да ни вкарат. Не отбелязахме достатъчно", призна специалистът.
"Гоним същото. Да играем добре. Да отбелязваме повече, да не допускаме голове, което се постига трудно. Нямаме притеснения за парите, тъй като с този бюджет имаме достатъчно хора, които могат да се борят за това, което искаме", добави още треньорът на "моряците"./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:00 НАСА публикува изумителни снимки на Земята и Луната
- 09:52 Диана Дамянова: На лодка се ходи с много близки хора, спи се по двама и струва скъпо
- 09:45 Обикновен камион пренесе най-скъпия и най-опасен материал - антиматерията
- 09:40 Русия и Китай блокираха в ООН резолюция за отваряне на Ормузкия проток
- 09:34 Видеонаблюдението на изборите: ЦИК обяви правилата, вижте кои секции остават без камери
- 09:27 Околийски: Реалистичният срок за откриване на Националната детска болница е 2030 г.
- 09:20 Тъкър Карлсън призова US военните да отнемат на президента "ядрения бутон". Тръмп го нарече "глупак"
- 09:13 Заради US самолетите в София! Любомир Кючуков: Техеран ни смята за участник във войната