
Спорт 22.08.2024 10:45 Снимка: ДНЕС+
Играч се облекчи на корнера в Перу, а съдията направо го изгони (ВИДЕО)
Футболист бе санкциониран с директен червен картон за неспортсменско поведение в Перу. Обаче не става дума за обида към съдия или противник, а за физиологична нужда. Себастиан Муньос от отбора на Атлетико Ауахун бе хванат от камерите как се облекчава зад флагчето за изпълнение на ъглов удар преди да прати топката в наказателното поле на съперниковия тим на Канторсийо.
За негово нещастие обаче операторът не бе единственият, съзрял действието му.
Няколко футболисти на Канторсийо информираха съдията за действията на Муньос и в крайна сметка той получи директен червен картон.
Атлетико Ауахун играе в трета перуанска дивизия, а срещата с Канторсийо е част от плейофите в турнира за Купата на страната.
В социалните мрежи пък феновете погледнаха ситуацията от шеговитата ѝ страна и изразиха мнение, че играчът може да е изгонен, защото не си е измил ръцете.
![]() |
1 | 2.09247 |
![]() |
1 | 2.26029 |
![]() |
10 | 3.85803 |
![]() |
100 | 4.03449 |
![]() |
1 | 1.66908 |
Последни новини
- 19:05 Пушилин: Руската армия обгражда ВСУ в Красноармейско-Дмитровската агломерация
- 18:54 Meteo Balkans: Дъждовен старт на седмецата, слънчеви дни и захлаждане за уикенда
- 18:44 На ход е хибрид между тротинетка и автомобил (ВИДЕО)
- 18:33 Алла Пугачова не се страхува от смъртта, но не иска нейни песни на погребението си
- 18:23 Новият френски премиер Себастиан Льокорню се отказва от премахването на два официални почивни дни
- 18:15 Русия изстреля хиперзвукова крилата ракета "Циркон" по цел в Баренцово море (ВИДЕО)
- 18:11 Най-красивите места за плуване на Самотраки
- 18:00 Какво всички премълчават за Ейми Уайнхаус