Ибрахимович: Не трябваше да губим от Украйна

Спорт 12.06.2012 09:25

"Трудно ми е да повярвам, че загубихме", заяви нападателят на шведския национален отбор по футбол Златан Ибрахимович след поражението на "тре кронур" от Украйна с 1:2 в първия мач на двата тима на Евро 2012.

Ибра откри головата сметка за шведския тим, но Андрий Шевченко реализира две попадения и донесе успеха за украинския тим. "Трудно е да се преглътне подобна загуба", каза нападателят на Милан за "SVTV 1". "Не трябваше да губим този мач. Поведохме с 1:0 и имахме пълен контрол върху срещата. Това не биваше да се случва", каза още голмайсторът на Швеция. "Сега ситуацията е такава - имаме още два мача, за да оставим добро впечатление", завърши таранът, чийто тим играе с Англия в следващата си среща от Група "D". Мачът е в петък, а след това шведите ще срещнат отбора на Франция. /БГНЕС

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355