Спорт 27.01.2024 16:54 Снимка: ДНЕС+
Гуардиола за напускането на Клоп: Ще спя малко по-добре преди мач с "Ливърпул"
Мениджърът на "Манчестър Сити" Пеп Гуардиола коментира новината, че колегата му Юрген Клоп напуска "Ливърпул" след края на сезона.
Двамата водят съперничество от Бундеслигата, в която испанецът бе начело на "Байерн", а германецът - на "Борусия" (Дортмунд).
"Малко съм шокиран, той е невероятен мениджър, невероятен човек.
Имах чувството, че той също напуска част от нас в "Сити", тъй като "Ливърпул" беше най-големият ни съперник през последните години.
Лично той беше най-големият ми съперник от времето, когато беше в Дортмунд, а аз бях в Мюнхен. Той ще ми липсва, лично на мен ще ми липсва. Доволен съм, защото без него ще спя малко по-добре вечерта, преди да играем срещу "Ливърпул"! Но му желая всичко най-добро", каза Гуардиола.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 16:58 Георги Георгиев, който наряза Дебора, осъди Районният съд в Пловдив заради забавено правосъдие
- 16:52 Фалшиви финансови отчети на Калушев и НПО-то му, петте деца - откъснати от родителите
- 16:43 Полицията претърси Института на арабския свят в Париж във връзка с досиетата "Епстийн"
- 16:35 Непълнолетна припадна от пиене в нощен клуб в Разград
- 16:34 БДЖ пуска за 1 март от София до Банкя ретро мотриса, ползвана от властта през 20 в.
- 16:27 Световни лидери и технологични гиганти се събират на форум в Индия за бъдещето на AI
- 16:25 Индия одобри ускорена покупка на 288 ракети за С-400 Триумф от Русия
- 16:19 Продуцентка на хитовия сериал "Техеран" е открита мъртвa в гръцки хотел