Спорт 21.09.2022 18:31 Снимка: ДНЕС+
Гришо отново ще играе на турнира в Стокхолм
Първата българска ракета Григор Димитров отново ще играе на турнира от сериите АТР 250 в Стокхолм (Швеция), който е най-успешният в неговата кариера до момента.
Хасковлията определено има добри спомени от шведската столица, където през 2013 година грабна първия си трофей в АТР Тура след успех на финала над Давид Ферер , а освен това може да се похвали и с още два финала през 2014 и 2017 година.
Българският тенисист е участвал общо осем пъти в надпреварата в Стокхолм, като последния случай бе през 2019 година, когато загуби още във втория кръг от Сам Куери. Надпреварата в Стокхолм ще се проведе в края на октомври. Преди това Гришо ще се завърне и в Sofia Open.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:33 Демерджиев ще закрие "паразитното звено" в МВР: 30 висши служители взимат заплати и не правят нищо!
- 09:25 Доналд Тръмп поиска от Конгреса $88 милиарда за войната с Иран
- 09:18 Най-красивите фенки на световното първенство по футбол! (СНИМКИ)
- 09:10 Антонио Таяни увери Иран: Италия не е предоставяла базите си за военни операции
- 09:02 Опасна морска бактерия плъзна по плажовете: Причинява оток, силна болка, мехури и висока температура
- 08:53 В САЩ: Инфлацията на потреблението надхвърли прага от 4,0 на сто
- 08:45 Банки удължават срока за обмяна на левове в евро без такси
- 08:38 Гълъб Донев призна: Ние в този бюджет нямаме нито една политика, която да реализираме