
Спорт 22.02.2024 09:11 Снимка: ДНЕС+
Гошо Гинчев също се кандидатира за шеф на БФС
Бившият национал Гошо Гинчев ще влезе в битката за президенсткия пост на БФС.
Очаква се в следващите дни клуб да издинге неговата кандидатура и той да стане поредното име, което ще участва в конгреса на 15 март, информира "Тема Спорт".
55-годишният Гинчев вече има богат управленски опит. В момента той е част от УС на Спортния тотализатор, бивш спортен директор на Берое и бивш председател на СТК към БФС.
Участва и в УС на Левски, като е бил и съветник на бившия спортен министър Красен Кралев.
В битката за мястото на Борислав Михайлов пък се очаква да се включат рекорден брой кондидати. Засега от клубове бяха издигнати Михаил Касабов и Георги Иванов, а снощи и Димитър Бербатов вече получи номинация.
Освен тях аспирации имат още Манол Иванов, Христо Крушарски, Георги Градев и Илиян Стоянов-Коловати.
С Гинчев бройката става 8. Срокът за подаване на документи изтича на 29 февруари.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09247 |
![]() |
1 | 2.28618 |
![]() |
10 | 3.8512 |
![]() |
100 | 4.19993 |
![]() |
1 | 1.6688 |
Последни новини
- 17:26 Русия твърди, че е завзела селище в Днепропетровска област
- 17:19 Шокиращ израелски доклад: Частни изпълнители получават по 1500 долара за всяка разрушена къща в Газа
- 17:11 Military Watch Magazine: Руснаците наближават Суми, Киев панически хвърля елитни части в боя
- 17:03 Костадин Ангелов, ГЕРБ-СДС: Правителството ще оцелее след вота на недоверие
- 16:54 Сиярто и Джурич: Режисираните опити за сваляне на властта в Сърбия и Унгария няма да имат успех
- 16:49 Отварят ремонтираните тунели "Правешки ханове" и "Топли дол" на АМ "Хемус" на 18 юли
- 16:46 Нова заплаха? 22 нови опасни вируса бяха открити в прилепи в Китай
- 16:38 Близо 500 са конфискуваните коли на пияни шофьори в област Пловдив за почти 2 г.