Спорт 23.06.2020 10:11 Снимка: ДНЕС+
До момента няма положителен тест на контактните на Григор Димитров в Хасково
Публиката няма да бъде карантинирана, но хората трябва да следят състоянието си
До момента от всички тествани и карантинирани, няма хора, които да са дали положителни проби на PCR тестовете. Всички те са от Хасково и са били контактни с тенисиста Григор Димитрова, който е с коронавирус.
Вече са тествани 12 души, съобщи пред БНТ областният управител на Хасково д-р Стефка Здравкова.
Работата на РЗИ продължава и всички, за които има данни, че са били в близък контакт с тенисиста, ще бъдат поставяни под карантина.
Всички помещения и тенис кортове са били дезинфекцирани, а късно през нощта тренировките са продължили.
Имало е голямо текучество през деня на кортовете. Областният управител не успя да каже точна бройка колко точно са били контактните лица. Тя увери, че тези, които са били на достатъчно разстояние от него - публиката, няма да бъдат карантинирани, но трябва да следят състоянието си./БНТ
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 11:02 Земеделският министър: Ние дефицити, които да провокират увеличение на цените, нямаме
- 10:52 Иран разреши на кораби със стоки от първа необходимост да преминават през Ормузкия проток
- 10:42 Внезапно почина ген. Валентин Петров, бивш директор на ГДБОП и бивш главен секретар на МВР
- 10:31 Питбул нахапа две деца в Бургас
- 10:20 Дмитриев с прогноза: Великобритания ще бъде на второ място по енергийни щети
- 10:10 Костадин Ангелов: Програмата на „Прогресивна България” е вдъхновена от ГЕРБ през 2019 г.
- 09:58 Богданов, ПП/ДБ: Ако не плащахме €500 хил. на ден по договора с „Боташ”, можеха да отидат при хората
- 09:46 Тома Биков за ПП-ДБ: За 6 месеца избирателите им вече не ги понасят