Спорт 28.06.2021 14:42 Снимка: ДНЕС+
Десподов: Готови сме, очакваме мача на 7 юли
Звездата на Лудогорец Кирил Десподов заяви, че отборът е по-силен от миналата година, за това помагат и новите футболисти.
„Мисля, че подготовката мина добре. Добре, засега всичко е наред. Вчера изиграхме силна контрола“, коментира Десподов.
„Аз изиграх три мача за осем дни. Не мисля, че съм излязъл от игрови ритъм“, добави той.
„Спокоен съм, радвам се, щастлив съм. Там, където ме уважават и ми показват уважение, радват се, че съм в отбора и ми дават шанс да се развивам, оставам“, допълни футболистът.
„Мисля, че отборът е готов. С нетърпение очакваме мача на 7 юли срещу Шахтьор Солигорск.“
„Аз казах, че искам да играя в Шампионска лига. Мисля, че всички в отбора го искат. Предстои да разберем.“
„Мисля, че сме по-силни от миналата година. Новите футболисти ще помогнат на отбора“, каза още Кирил Десподов./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 10:16 Египет записа първа победа на световно първенство
- 10:10 Техеран: Имаме споразумение за Ормузкия проток
- 10:03 Вратари герои, червен картон и ключова VAR намеса белязаха мача Белгия-Иран
- 09:55 Кучето на загиналата в Пирин туристка насочило спасителите към тялото ѝ
- 09:47 Испания изля гнева си с разгром над безпомощните саудитци
- 09:39 Тръмп: Стармър ще подаде оставка, пожелавам му всичко добро
- 09:32 Управляващите обмислят държавните чиновници да плащат осигуровки, но поетапно
- 09:24 Бури и наводнения връхлетяха част от Централна Европа