ЦСКА остава без стадион за евротурнирите?
Спорт 29.05.2007 09:33
Сериозен проблем изникна пред ръководството на ЦСКА със стадион "Българска армия". Причината е, че от европейската футболна централа все още не са дали лиценз на съоръжението в Борисовата градина за участието на "червените" в турнира за купата на УЕФА.
Информацията изтече от изпълнителния директор на Локо (Сф) Иво Тонев, който заяви, че "железничарите" няма да играят мачовете си на "Армията", както бе миналата година, "тъй като ръководството на ЦСКА има проблем с лицензирането".
В Борисовата градина потвърдиха, че има някои технически неточности с инфраструктурата, които все още не позволяват на европейската футболна централа да им разреши да използват стадиона си. Основната причина е, че съоръжението е собственост на ДАМС, а не на военните, както бе доскоро.
Агенцията пък не е подписала договор с "армейците" за отдаване на базите. В официалния формуляр на УЕФА се посочва собственикът на базите и се прилага договор за ползването им. Без този договор "червените" фактически нямат стадион, който да лицензират и това не позволява на тима да играе срещите си на "Българска армия".
Ако неразбирателството между ДАМС и ръководството на "армейците" продължи, има вероятност тимът да играе на друг стадион европейските си мачове. /Topsport.bg
Информацията изтече от изпълнителния директор на Локо (Сф) Иво Тонев, който заяви, че "железничарите" няма да играят мачовете си на "Армията", както бе миналата година, "тъй като ръководството на ЦСКА има проблем с лицензирането".
В Борисовата градина потвърдиха, че има някои технически неточности с инфраструктурата, които все още не позволяват на европейската футболна централа да им разреши да използват стадиона си. Основната причина е, че съоръжението е собственост на ДАМС, а не на военните, както бе доскоро.
Агенцията пък не е подписала договор с "армейците" за отдаване на базите. В официалния формуляр на УЕФА се посочва собственикът на базите и се прилага договор за ползването им. Без този договор "червените" фактически нямат стадион, който да лицензират и това не позволява на тима да играе срещите си на "Българска армия".
Ако неразбирателството между ДАМС и ръководството на "армейците" продължи, има вероятност тимът да играе на друг стадион европейските си мачове. /Topsport.bg
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.