Черно море ще гони чиста победа в Македония
Спорт 06.07.2007 10:47
Наставникът на Черно море Никола Спасов изрази оптимизъм преди мачовете с ФК ФК Македония Гьорче Петров от турнира УЕФА-Интертото, съобщава „Оле-бг”. Първият двубой е в Скопие в събота от 18.30 ч.
"При нас определено има оптимизъм. В никакъв случай няма да подценим съперника. Направихме необходимото разузнаване и мисля, че няма с какво да ни изненадат. Разбрахме също така, че македонците ще вземат нови двама играчи под наем за мачовете с нас. Това е практика в Македония да се привличат футболисти за евротурнирите. Имат и двама наказани играчи от първия кръг, когато отстраниха Етникос Ахна”, коментира специалистът.
Според Спасов, Македония играе доста мотивирано, организиран отбор са и постоянно търсят победата. Тази информация, той получи от помощника си Велизар Попов, който бе в Скопие за мача с кипърския тим. "Не се притеснявам от факта, че нямахме контролни срещи. Това стана поради простата причина, че отборът не бе подготвен физически. В последните две седмици опитахме да стигнем до някакво ниво в това отношение. Мисля, че успяхме. Разчитам на това което видях сред момчетата в учебните игри, които направихме. Радостното е, че всички футболисти са здрави. Най-важното е да вкараме гол и да не получим в нашата врата", каза още Спасов.
Варненци отпътуваха за Македония в следния състав: Колев, Илчев, Джоров, Бачев, Переш, Домакинов, Томаш, Рикардо, Вл. Костадинов, П. Костадинов, Димов, Джалма, Георгиев, Андонов, Да Силва, Фабиньо, Лазаров, Манолов, Александров, Стоянов.
"При нас определено има оптимизъм. В никакъв случай няма да подценим съперника. Направихме необходимото разузнаване и мисля, че няма с какво да ни изненадат. Разбрахме също така, че македонците ще вземат нови двама играчи под наем за мачовете с нас. Това е практика в Македония да се привличат футболисти за евротурнирите. Имат и двама наказани играчи от първия кръг, когато отстраниха Етникос Ахна”, коментира специалистът.
Според Спасов, Македония играе доста мотивирано, организиран отбор са и постоянно търсят победата. Тази информация, той получи от помощника си Велизар Попов, който бе в Скопие за мача с кипърския тим. "Не се притеснявам от факта, че нямахме контролни срещи. Това стана поради простата причина, че отборът не бе подготвен физически. В последните две седмици опитахме да стигнем до някакво ниво в това отношение. Мисля, че успяхме. Разчитам на това което видях сред момчетата в учебните игри, които направихме. Радостното е, че всички футболисти са здрави. Най-важното е да вкараме гол и да не получим в нашата врата", каза още Спасов.
Варненци отпътуваха за Македония в следния състав: Колев, Илчев, Джоров, Бачев, Переш, Домакинов, Томаш, Рикардо, Вл. Костадинов, П. Костадинов, Димов, Джалма, Георгиев, Андонов, Да Силва, Фабиньо, Лазаров, Манолов, Александров, Стоянов.
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.
- 19:33 Шест месеца след края на брака им: Никол Кидман отправи специален поздрав към Кийт Ърбан
- 19:24 33% от местата в ръководствата на публичните компании ще бъдат за по-слабо представения пол
- 19:21 Прогресивна България: Вдигаме данъка за второ жилище, да се купуват за живот, а не за спекула
- 19:17 Русия разполага с най-мощната противоракетна система в света - A-235 защитава Москва
- 19:09 В САЩ произведоха възпоменателни монети с надпис „Свобода“ и „Вярваме в Бог"
- 19:02 Откриха гробници, които може да са предшественици на пирамидите в Египет
- 18:55 Грушко: НАТО реално се готви за война с Русия до 2030 г.