Спорт 14.05.2021 11:04 Снимка: ДНЕС+
Черно море пуска жалба срещу съдията на мача с Левски
Черно море загуби с 2:1 от Левски
Това съобщи официалният сайт на варненци.
От Черно море не са никак доволни от представянето на съдията Радослав Гидженов и неговите колеги, като посочват, че бригадата е допуснала доста грешки. "Моряците" се категорични, че най-фрапантната е в 77-ата минута, когато след центриране от фаул, двамата футболисти на "сините" са в засада, а единият от тях - Мартин Райнов, вкара победния гол.
Ето какво написаха варненци:
Черно море ще пусне жалба срещу съдийската бригада, начело с Радослав Гидженов, която ръководи мача от 29-ия кръг на Първа лига срещу Левски. Претенциите на „моряците“ са няколко, като най-фрапантната грешка на Гидженов бе в 77-ата минута, когато бе отсъден несъществуващ фаул на Стефан Станчев. При последвалото центриране двама футболисти на Левски бяха в засада, като единият от тях – Мартин Райнов, игра с глава, след което падна победният гол за домакините.
Ръководството на Черно море е крайно разочаровано от поредното ощетяване на отбора след съдийски грешки, като съзрява тенденция в решенията на реферите в ущърб на варненския клуб.
През настоящия сезон Черно море загуби доста точки именно след подобни съдийски решения./tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 17:55 Путин пожела здраве, щастие и любов през 2026 година: Разчитаме на себе си!
- 17:47 Си Дзинпин в новогодишното послание: Повторното обединение на Тайван с Китай е неизбежно
- 17:43 Антъни Хопкинс на 88
- 17:35 Тръмп похвали парада по случай Деня на победата в Москва: Те изглеждат непобедими
- 17:32 Урсула фон дер Лайен: Влизането в еврозоната ще подсили още повече гласа на България в ЕС
- 17:22 -55.7 градуса - къде посрещнаха Коледа със смразяващ студ
- 17:13 Силен завършек на Стефанова и Салимова на световното, малко не стигна за топ 4
- 17:04 Мел Гибсън и Розалинда Рос се разделиха след 9-годишна връзка