Спорт 28.12.2021 18:52 Снимка: ДНЕС+
Бум на коронавирус отложи мач на Везенков в Евролигата
Заразените с КОВИД-19 в отбора на Олимпиакос вече са осем души.
Положителните случаи от днес са три, вчера бяха четири, а преди два дни имаше един заразен. Седем от далите положителните тестове са баскетболисти и един е част от щаба, , обявиха от гръцкия баскетболен клуб.
"Олимпиакос съобщава, че днес трима нови членове на отбора са дали положителен тест за КОВИД-19. Общият брой до момента възлиза на осем случая (седем играчи и един служител). Всички заразени са изолирани и следват инструкциите на здравните власти. Останалите членове на тима ще бъдат подложени на нови тестове", се казва в изявлението.
Двубоят от 18-ия кръг на редовния сезон на Евролигата по баскетбол между Олимпиакос и ЦСКА Москва e отложен заради много заразени с коронавирус в гръцкия клуб, съобщи ТАСС, позовавайки се на свой източник.
Срещата трябваше да се състои на 29 декември в Гърция.
Имената на заразените не се съобщават официално. /tribune.bg
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10599 |
GBP
|
1 | 2.24061 |
RON
|
10 | 3.84295 |
TRY
|
100 | 3.87452 |
USD
|
1 | 1.65945 |
Последни новини
- 19:05 Япония прие рекорден бюджет за отбрана
- 18:54 Junge Welt: Атентатът срещу руския генерал Сарваров е акт на отчаяние
- 18:43 Специалисти: Хранителните стоки са поскъпнали с 35-50 процента и повече
- 18:31 Михаил Хазин: САЩ предават на Русия цяла Източна Европа, включително България
- 18:21 Пл. Димитров, КНСБ: Очаквам да има национална вълна от социални протести и ние ще ги водим
- 18:11 Пред бизнеса: Путин склонен към размяна на територии в Украйна, но иска целия Донбас
- 18:05 Патриарх Даниил от Истанбул: Православната църква е длъжна още по-високо да издигне своя глас
- 17:58 Проходът „Шипка“ е почистен и опесъчен, пътува се нормално