Спорт 22.06.2025 17:30 Снимка: ДНЕС+
България победи Тайланд с 3:2 гейма в Лигата на нациите
Женският национален отбор на България по волейбол сложи край на серията от четири поредни загуби в Лигата на нациите. “Лъвиците” на Антонина Зетова победиха Тайланд в последния двубой за нашия отбор в Хонконг с 3:2.
Нашите момичета поведоха с 2 гейма след 26:24 и 25:15, но допуснаха изненадващо изравняване след 21:25 и 22:25. Българките запазиха самообладание в решаващия тайбрек и осъществиха преднина от 12:6 в средата на последната част. В крайна сметка съперничките намалиха до 9:13, но България затвори срещата с 15:9.
Така "лъвиците" събраха сили след срамната загуба с 0:3 от Чехия преди два дни. За последно на 8-и юни България беше спечелила срещата със Сърбия с 3:2.
Още по темата
CHF
|
1 | 2.10463 |
GBP
|
1 | 2.24498 |
RON
|
10 | 3.83729 |
TRY
|
100 | 3.87564 |
USD
|
1 | 1.66355 |
Последни новини
- 09:14 Дмитриев: Оставката на Стармър е сигнал за поддръжниците на войната
- 09:06 Съдът регистрира партия "Прогресивна България"
- 08:58 Бивш министър в кабинета на Педро Санчес бе осъден на 24 години затвор за корупция
- 08:51 Бабиш забрани на чешкия президент да присъства на срещата на върха на НАТО
- 08:43 Антон Кутев: Искаше ми се да вървим много по-бързо, искаше ми се да сме много по-решителни
- 08:36 Иван Шишков: Къщите в "Баба Алино" трябва да бъдат съборени, няма друго решение
- 08:28 САЩ временно свалят петролните санкции срещу Иран
- 01:12 Хороскоп за вторник, 23 юни 2026 г.