
Спорт 31.01.2024 11:12 Снимка: ДНЕС+
Братът на Райън Гигс: Можех да го заровя с всичките му мръсни тайни
Родри още не е простил на легендата на Манчестър Юнайтед
Райън Гигс, който имаше дългогодишна връзка със съпругата на брат си Родри, никога няма да получи прошка.
В подкаст Родри Гигс изрази за пореден път възмущението си от своя роднина, като стигна и по-далеч, заговаряйки за убийство.
През 2011 година бе публично разкрито, че легендата на Манчестър Юнайтед се среща тайно с Наташа Левър, съпругата на брат си, като двамата правят секс в хотелски стаи без Родри да подозира.
13 години по-късно непоносимостта към Райън от неговия брат е все толкова силна.
"Винаги съм опитвал да бъда добър баща и съпруг, а той просто е идиот. В миналото хората постоянно мислиха, че искам да си продам историята, защото не възразявах да говоря с един репортер.
Ако исках да продам историите си, щях да го направя през миналата година и да заровя този ши*аняк. Има истории, които биха го заровили, така че можех да го направя, но не бих. Не съм толкова злопаметен, но той трябва да е внимателен. Всичко се свежда до изборите, които е направил. Не може да се държи като порядъчен семеен мъж, а след това да спи с всяка, която види. Вече е на 48 или 49 и е време да порасне", каза ядосаният Родри Гигс.
Неговият брат беше арестуван през ноември 2020 по две обвинения за домашно насилие, но в последствие беше оправдан.
Още по темата
![]() |
1 | 2.09113 |
![]() |
1 | 2.26343 |
![]() |
10 | 3.86375 |
![]() |
100 | 4.02778 |
![]() |
1 | 1.66227 |
Последни новини
- 14:54 Aerosmith обявиха завръщането си с нов сингъл с участието на Yungblud
- 14:46 Кампания за събиране на опасни отпадъци стартира във Варна от 25 септември
- 14:39 Израел обяви град Газа за "опасна бойна зона"
- 14:31 АИКБ е против минимална заплата от 1213 лв. от 1 януари 2026 г.
- 14:24 Утре ще се обсъди задължително ли ще се ваксинират срещу шарка овцете и козите у нас
- 14:16 14-годишен обра джамията в Сърница
- 14:08 Подновиха обвинението срещу 13 души за падането на козирката на жп гара в Нови Сад
- 13:59 Личните данни на 1,5 милиона души са изтекли онлайн след кибератака в Швеция