Бой в Милан прекратява тренировка

Спорт 05.11.2010 21:42

Бой в редиците на Милан принуди старши треньорa Масимилиано Алегри да прекрати петъчното следобедно занимание на отбора, информираха медиите в Италия. Главни действащи лица са били Златан Ибрахимович и Огучи Ониеву.

Шведът е направил опасен шпагат в краката на американския национал, който след това реагирал доста бурно, съобщава „Gazzetta dello Sport”. В следствие на грубото влизане, се стигнало до грозни сцени между двамата играчи, а бранителят хванал Ибра за гърлото.

Ониево наскоро приключи възстановяване от сериозна травма в коляното, която го изкара извън терените за целия минал сезон.

Около 30 фена наблюдавали неприятното събитие, играчите не могли да бъдат разтървани, а Алегри се принудил да прекрати заниманието. Все още не се знае дали Ибрахимович и Ониеву ще бъде наказани. /Gong.bg

CHF CHF 1 2.10463
GBP GBP 1 2.24498
RON RON 10 3.83729
TRY TRY 100 3.87564
USD USD 1 1.66355