
Спорт 23.10.2021 16:50 Снимка: ДНЕС+
Борислав Михайлов: Стойчо Младенов да не напада БФС!
Президентът на БФС Борислав Михайлов заяви, че централата е помогнала на ЦСКА пред УЕФА, за да позволи на "червените" по-рано да играят в евротурнирите.
"Много от тези 15 години Стойчо Младенов е бил в различни държави, някои от които си е тръгвал без да разберат феновете, за да може да излезе от държавата. На Младенов мога да му кажа лично, че БФС на два пъти е взимал активно участие в проблемите на ЦСКА с лицензирането и с отношенията им към УЕФА. И двата пъти са били в полза на ЦСКА. По-рано УЕФА им даде възможност да играят в турнирите, преди това за направата на изцяло нов формат на първенството", заяви Михайлов пред БНТ.
Президентът на БФС също така призова старши-треньорът на "червените" да не нагнетява напрежение около ръководното тяло с изказванията си.
"Стойчо Младенов е сериозен човек, аз го уважавам, играли сме заедно на Световното първенство в Мексико през 1986 г. Нека да не се изказва така, защото хората го харесват, феновете на ЦСКА го харесват. Няма нужда да вкарва такава анти-емоция срещу футболния съюз, защото това, което казва, не е вярно", добави още Борислав Михайлов./tribune.bg
Още по темата
![]() |
1 | 2.11281 |
![]() |
1 | 2.24937 |
![]() |
10 | 3.84348 |
![]() |
100 | 3.99141 |
![]() |
1 | 1.67437 |
Последни новини
- 10:14 Реакциите на опозицията: Пеевски пенсионира Борисов, той капитулира и го вкара в коалицията
- 10:07 Облачно с валежи в октомврийската събота
- 10:03 Студент постави детски фигури на опасни пешеходни пътеки в София. Властта го глоби
- 09:56 Верижна катастрофа на АМ „Тракия“ край Вакарел
- 09:53 МВФ: България отбелязва стабилен растеж, но недостатъчен, за да поддържа процеса на догонване
- 09:44 Китайци си пуснаха реклама с Румен Радев, осмиват проблемите му с НСО
- 09:36 Проф. Михаил Константинов: Предсрочни избори ще има след президентските
- 09:26 Фенове ще протестират срещу БФС преди мач на националите